"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Walking Dead z drugim sezonem? 0

Jednym z największych hitów zakończonego konwentu Comic-Con w San Diego był panel poświęcony serialowi stacji AMC pt. The Walking Dead. Na specjalnym pokazie zaprezentowano pilot serialu, który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez widzów. Teraz zaś pojawiają się pierwsze plotki o tym, że stacja szykuje już zgodę na drugi sezon.

The Walking Dead (2010)

Wszystkie te plotki pojawiły się za sprawą pewnego portalu telewizyjnego, który ogłosił konkurs związany z serialem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż nagrodą jest możliwość spędzenia kilku dni na planie drugiego sezonu serialu The Walking Dead. Dodatkowo istnieje możliwość wcielenia się w jakiegoś Zombie, który pojawi się w jakimś z odcinków. To zaś sugerowałoby, że stacja AMC jest gotowa wydać zgodę na nakręcenie sezonu drugiego.

Dzisiaj dodatkowo pojawiła się informacja odnośnie wydania DVD serialu. Otóż według nieoficjalnych informacji zostanie wydana specjalna wersja DVD, na której wszystkie odcinki pojawią się w… bez kolorów. Czarno- białe wydanie ma być ukłonem w stronę fanów komiksu, który był właśnie pozbawiony kolorów.

Trzeba przyznać, że wszystko to brzmi wyśmienicie.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Santanico

dokładnie, Darabont potrafi robić filmy więc jego serial też powinien być na wysokim poziomie.
wersja czarno-biała?od razu mi się nasuwa "Night of the Living Dead" z 1968 r.

JohnnyDepp

Reżyserem Scenarzysta i Producentem "The Walking Dead" jest Frank Darabont to nazwisko mówi wszytsko poza tym obsada i ekipa zajebista !

Proszę czekać…