Co dalej z The Beaver?

Mel Gibson w filmie The Beaver (2010)

Właśnie poinformowano, iż wstrzymano pracę nad montażem filmu pt. The Beaver. A to wszystko za sprawą afery związanej z aktorem odgrywającym główną rolę w tej produkcji – Melem Gibsonem. Otóż jak wszyscy pewnie wiecie aktor wielokrotnie bił oraz ubliżał swojej narzeczonej. Na dodatek kilkanaście razy obrażał swoją 8-miesięczną córkę.

Decyzja o zawieszeniu prac nad filmem The Beaver ma związek z tym, iż producenci filmu obawiają się, że przy obecnej nagonce na Gibsona obraz stanie się wielką klapą. Tym bardziej, że ciężko będzie reklamować projekt bez udziału Gibsona. Nie pomogła też informacja, iż MPAA przyznała tej produkcji kategorię wiekową PG-13.

Według nieoficjalnych informacji najbardziej zrozpaczona z tej decyzji jest Jodie Foster, która wyreżyserowała film. Osoba zbliżona do aktorki powiedziała, że ta rozumie decyzję studia, ale przykro jej, tym bardziej, iż recenzje scenariusza były bardzo dobre.

Wszystko wskazuje też na to, iż kariera aktorska Mela Gibsona została pogrążona. Już praktycznie nikt nie chce mieć z aktorem jakikolwiek kontakt.

Źrodło: www.cinemablend.com


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux