"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Co dalej z The Beaver? 0

Właśnie poinformowano, iż wstrzymano pracę nad montażem filmu pt. The Beaver. A to wszystko za sprawą afery związanej z aktorem odgrywającym główną rolę w tej produkcji – Melem Gibsonem. Otóż jak wszyscy pewnie wiecie aktor wielokrotnie bił oraz ubliżał swojej narzeczonej. Na dodatek kilkanaście razy obrażał swoją 8-miesięczną córkę.

Mel Gibson w filmie The Beaver (2010)

Decyzja o zawieszeniu prac nad filmem The Beaver ma związek z tym, iż producenci filmu obawiają się, że przy obecnej nagonce na Gibsona obraz stanie się wielką klapą. Tym bardziej, że ciężko będzie reklamować projekt bez udziału Gibsona. Nie pomogła też informacja, iż MPAA przyznała tej produkcji kategorię wiekową PG-13.

Według nieoficjalnych informacji najbardziej zrozpaczona z tej decyzji jest Jodie Foster, która wyreżyserowała film. Osoba zbliżona do aktorki powiedziała, że ta rozumie decyzję studia, ale przykro jej, tym bardziej, iż recenzje scenariusza były bardzo dobre.

Wszystko wskazuje też na to, iż kariera aktorska Mela Gibsona została pogrążona. Już praktycznie nikt nie chce mieć z aktorem jakikolwiek kontakt.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

JohnnyDepp

O czym wy piszecie do Chu…!!! cytat " Wszystko wskazuje też na to, iż kariera aktorska Mela Gibsona została pogrążona. Już praktycznie nikt nie chce mieć z aktorem jakikolwiek kontakt " Czy ktos tam oszalał i to przepisał z pudelka ok albo innego gówna !!! JAk normalny człwoiek tak może napisać ?! Mel sie opił i palnoł kilka głupot ! Przeprosi potem i kazdy mu wybaczy ludzie jest wielu aktorów po przejsciach bo róznych dziwnych akcjach do glowy mi przychodzi sex tape z Collinem Farrellem czy np.Mickey Rourke i jego melnżowanie! Był nawet jeden ciemny co zabił żone i kochanka i grał w filmach :) pozdro OJ chyba teraz kisi ogóra.Hollywood wybacza zakapiorom bo ich potrzebuje i wiem że nigdy nie przestanie kochać Mela czy Bruca Willisa bo oni sa ikonami. Nawet jak się opije zleje ,naćpa rozbije autem posiedzi w pierdlu itp itp .O koljeny zakapior mi się przypomniał zreszta przyjaciel Mela , Robert Downey Jr co on nie na odpier… w LA Dzizus i co teaz jest jednym z najlepiej opłacanych aktorów a kiedyś za czasó melanżownika grywał w jakis glupich filmach ale wrócił !Bo go potrzebowało Hollywood. Mel musi odpoczać moze jakiś odwyk ,jakis tatuaż może do watykanu na spowiedz i wróci daje głowe trzymam kciuki.
ps jestem na wakacjach i mam faze :)

Proszę czekać…