"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz zdjęcie z Buntu małp 0

W sieci pojawiło się dzisiaj pierwsze zdjęcie z planu filmowego prequela Planety małp pt. Bunt małp. Reżyserią tego filmu zajmuje się Rupert Wyatt zaś w rolach głównych występuje James Franco, Freida Pinto i Andy Serkis. Planowana data premiery to 24 czerwca 2011 roku.

Bunt małp (2011)

Ma być to historia rozgrywająca się w teraźniejszym San Francisco. Młody naukowiec (Franco) prowadzi badania nad leczeniem choroby Alzheimera. Do pracy naukowej wykorzystuje małpy. Jedna z nich, o imieniu Cezar, w wyniku eksperymentów zaczyna być coraz bardziej inteligentna. Widząc to jak są traktowane inne zwierzęta z jego gatunku postanawia wzniecić bunt i doprowadzić do dominacji małp nad ludźmi.

Na fotografii widać Franco, Pinte i Andy'ego Serkisa. Ten ostatni ubrany jest w specjalny strój, dzięki któremu komputer rejestruje każdy jego ruch. To jest potrzebne do cyfrowej obróbki postaci odgrywanej przez tego aktora.

Zobacz zdjęcie:

Zdjęcie z planu Buntu małpZdjęcie z planu Buntu małp

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp

koleś gra małpe ,kiedys zręczna ręka aktora grała … penisa co wyssysał mózg , oglądałem kiedys taki film :)

Young_Caesar

jest jej coraz więcej bo jest genialna!!!. a Andy Serkis napewno odwali świetną fuchę:)
Nie umiem doczekać się pierwszego trailera:D
Ojjjj czekam, czekam:DDD

CervantesPL

Ahh więc to jest Cezar, rzeczywiście bardzo podobny :), a tak na serio widzę ze teraz już technika "ala" Gollum to już występuje w każdym filmie.

Proszę czekać…