Ruffalo o roli Hulka 0

Mark Ruffalo czyli nowy Bruce Banner/Hulk w filmie The Avengers po raz pierwszy od otrzymania roli wypowiedział się na ten temat. Nawet dostał błogosławieństwo od Edwarda Nortona, o czym poinformował sam aktor.

Mark Ruffalo i Joss Whedon

Tak aktor, w dość nerwowym tonie, po raz pierwszy wypowiedział się o swojej roli:

Byłem bardzo podekscytowany i zdałem sobie sprawę, że to naprawdę duża rola. To są moi bohaterowie! Jak dorastałem, byłem fanem komiksów. Uwielbiałem Hulka i The Avengers – to dziwne uczucie wchodzić do tego świata jako aktor. Nie mogłem wcześniej sobie wyobrazić takiej sytuacji. To jest facet, który walczy ze swoimi dwoma stronami – mroczną i dobrą. Wszystko, co robi w życiu, jest związane z problemem kontroli. Dorastałem na serialu Billa bixby’ego, który w moim odczuciu dobrze pokazywał prawdziwe człowieczeństwo Hulka.

Dodał również o Nortonie.

Jestem przyjacielem Eda i tak, nie jest to zbyt komfortowa sytuacja. Widzę to tak, jakby Ed dał mi tę rolę. Patrzę na to, jak na Hamleta naszego pokolenia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp 2010-07-31

Moim zdaniem ciekawy pomsyl chc , oczywiscie nie był planowany to że to 3 film i 3 aktor i to jeszcze jaki. KIbicuje

Michał Machel 2010-07-30

Bruce Banner jak Hamlet ;) Rozumiem, że to skrót myślowy przyprawiony kurtuazją, ale mieszać Shakespeer’a w Hulk’a ;) Jak dla mnie mogli już ściągnąć Erica Bana’e :)

Piotr Biernacki 2010-07-30

Coraz więcej tych Hulków.

Proszę czekać…