Będzie prequel Rambo? 3

W ostatnich wywiadach Sylvester Stallone promujący Niezniszczalnych odpowiadał na wiele pytań fanów kina akcji. Jedno pytanie dotyczyło przyszłości Rambo. Jak wiemy, Rambo 5 nie powstanie, co podkreślał sam reżyser i gwiazda filmu, lecz pojawił się pomysł, aby zrobić prequel Pierwszej Krwi.

Rambo

Myślę, że warto byłoby to zrobić, ponieważ jest to intrygujące. Poznanie tego, co powoduje, że ci ludzie są tacy jacy są. Traumatyczne przeżycia, strata i tragedia bycia w Wietnamie byłyby wielkim wyzwaniem dla młodego aktora. Byłaby to zarazem ironia, że Rambo reżyseruje młodego Rambo po tym, jak sam grał tę postać przez ponad 20 lat.

Na razie to tylko pomysł. Czy myślicie, że coś takiego by się sprawdziło?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

A może prościej zrobić serial od razu ;) ??

Young_Caesar

hmmmm pomysł ciekawy i jesli miałby wyeżyserować sylwek ,pewnie byłby to bardzo dobry film…ale Rambo bez sylwka na ekranie? kurcze ciężko;/ sylwek bedzie się musiał bardzo postarać przy doborze owego aktora.

JohnnyDepp

Zajebsity pomysł !

TVpiotrek

Uważam iż sam powinien zagrać w V części Rambo. O ile taka miałaby powstać. Pozdrawiam

Santanico

jeśli w ogóle dojdzie do takiego projektu to pewnie reżyserią zajmie się Sly.a jeśli tak będzie to wątpię żeby do roli młodego Rambo wybrał kiepskiego/spedalonego/nie pasującego aktora.przecież nie będzie chciał zniszczyć swojej legendy

Proszę czekać…