Klip z Centuriona 0

Pojawił się pierwszy klip z filmu Centurion którego reżyserem jest Neila Marshalla znany m.in. z filmu Zejście. W głównych rolach wystąpią Olga Kurylenko, Dominic West i Michael Fassbender.

Centurion

Światowa premiera filmu planowana jest na koniec sierpnia 2010 roku.

Fabuła filmu Centurion toczy się podczas inwazji Rzymian na Brytanię w 117 roku n.e. Bohaterem ma być Quintus Dias, ocalały z ataku Piktów na przygraniczny fort Rzymian. Maszeruje na północ z generałem Virilusem i legendarnym 9. legionem z rozkazami zmiecenia Piktów z powierzchni ziemi, a także zabicia ich przywódcy, Gorlacona.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PeterCub 2010-08-02

Przepraszam za offtopic, ale news do edycji: "Pojawiła się pierwszy klip"?! To może iść za ciosem i napisać: "Pojawiła się pierwsza klipa z filma Centuriona, którega reżysera jesta Nelia Marshalla". Co to? Jar-Jar Binks się wkradł na portal filmowy?

A wracając do meritum. Scenka jest dziwna. Grupa żołnierzy z toporami na szybkich wierzchowcach nie może dogonić biegacza, na dodatek czeka aż się zmęczy, wtedy dopiero sięgają za nóż. Gdzie tu sens, gdzie logika. Na pewno nie pójdę na to.

Proszę czekać…