"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Terra Nova dopiero w 2011 roku 1

Futurystyczny serial produkowany przez Stevena Spielberga i stację Fox pt. Terra Nova, pojawi się rok później niż pierwotnie zakładał plan. Okazało się, bowiem, że zamiast emisji pilota na jesień tego roku postanowiono, że pojawi się dopiero w 2011 roku. Nie wiadomo, co jest powodem takiej decyzji.

Serial Terra Nova (2010)

Taką decyzje przekazał Brannon Braga – były producent i scenarzysta różnych seriali z cyklu Star Trek, który jest producentem wykonawczym całego serialu. Poinformował on, iż pierwszy sezon tego serialu science- fiction będzie miało 13 epizodów. Pilotażowy odcinek powinien być gotowy w maju. Natomiast planowana data emisji to jesień 2011 roku. Reżyserem pierwszego odcinka będzie Alex Graves.

Terra Nova to historia rozgrywająca się w roku 2149. Planeta stoi na skraju zagłady z powodu nadmiernego przeludnienia. Pod wpływem populacji i coraz bardziej rozbudowujących się miast wyginęło większość zwierząt i roślinności. Jedynym ratunkiem jest odkrycie naukowców, którym udało się dokonać załamania w kontinuum czasowym. Dzięki temu możliwe jest odbywanie podróży w czasie do prehistorycznych czasów naszej planety.
Głównymi bohaterami będą członkowie rodziny Shannon, którzy są jednymi z pierwszych osadników zamieszkujących w prehistorycznych czasach. Tworzą oni osadę zwaną Terra Nova, która może stać się drugą szansą dla ludzkiej cywilizacji.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Adam Siennica 2010-08-03

A jak inaczej pokazać zielony prehistoryczny świat? zbieg okoliczności :P

Piotr Biernacki 2010-08-03

Ten obrazek trochę "Avatara" przypomina.

Proszę czekać…