"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Cage rezygnuje z Trespass 1

Według oficjalnych informacji Nicolas Cage zrezygnował z udziału w filmie Trespass. Zrobił to niemal w ostatniej chwili gdyż rozpoczęcie zdjęć miało się odbyć za dwa tygodnie. Aktor zamiast grać w tej produkcji postanowił odpocząć w swojej posiadłości na Bahamach. Film reżyseruje Joel Schumacher (Telefon).

Nicolas Cage w filmie Kick-Ass (2010)

Rzecznik aktora nie chciał zdradzić powodów jego decyzji. Nieoficjalnie mówi się, iż ten czuje się wypalony. Widać to było szczególnie podczas promocji filmu Uczeń Czarnoksiężnika dosyć niechętnie wypowiadał się na temat kolejnych projektów.

Ta wiadomość na pewno nie spodobała się producentom filmu, którzy zmuszeni są teraz do poszukiwania zastępstwa. Mówi się nawet, że jeśli nie znajdą odpowiedniej osoby to wstrzymają się z realizacją filmu i pozwą Cage'a za narażenie na straty.

Trespass to historia małżeństwa, które zostaje porwane przez czterech brutalnych sprawców złaknionych łatwych pieniędzy. Wkrótce przestępcy przekonają się, że źle trafili.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp

Ale przepisanie niusa z brukowców to nie jest zbyt profesjonalne.Domiemania też nie są ,ten rynek nie działa w ten sposób (przynajmniej nie dosłwnie) Cage to nie JCVD z tego co ja wiem miał kontrakt z disneyem na kilka filmów

Michal_Dajer

JohnnyDepp:
Nieoficjalna informacja o wypaleniu nie jest naszym pomysłem bo takie informacje krąży w amerykańskich portalach filmowych. Podobna sytuacja jest z informacją o pozwie wobec aktora. Więc to nie jest nasz wymysł.
Jeśli zaś chodzi o domniemanie, że producentom to się nie spodobało to przecież łatwo można samemu ocenić. Przecież jeśli ktoś rezygnuje z projektu niemal w ostatniej chwili to na pewno nie cieszą się z tego twórcy.

JohnnyDepp

Nom , Wy juz wiecie że jest wypalony heh Wy już wiecie ze ta decyzja sie nie spodobała ! Wy juz wiecie że niechętnie …Wy już wiecie że sie naraża na straty jestescie żałośni niech ktos cos zmieni na tym portalu ! bo to idzie w kierunku gw i pudelka

Proszę czekać…