"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Guggenheim nie chce Biebera 0

Reżyser Davis Guggenheim (Niewygodna prawda) po ogromnej burzy wywołanej deklaracją dotyczącą nakręcenia filmu o życiu młodego piosenkarza Justina Biebera postanowił wycofać się z projektu. Teraz studio Paramount Pictures szuka innego reżysera chętnego do nakręcenia filmu o młodym gwiazdorze.

Reżyser Davis Guggenheim

Justin Bieber urodził się 1 marca 1994 roku w Kanadzie. Gdy Bieber miał 12 lat zajął drugie miejsce w lokalnym konkursie śpiewu w Stratford. W tym samym czasie intensywnie uczył się grać na fortepianie, gitarze, perkusji i trąbce. Pod koniec 2007 roku Justin w raz ze swoją matką zaczęli wysyłać na serwis YouTube filmy z jego wykonaniami znanych piosenek, aby rodzina i przyjaciele mogli oglądać poczynania młodego Biebera. Wkrótce potem firma Rapid Discovery Media zaoferowała mu pomoc w produkcji, montażu i promocji jego filmów na YouTubie i MySpace. Po publikacji wykonania piosenki "With You" Chrisa Browna Brown osobiście zadzwonił do Biebera i pogratulował mu. W 2010 roku wraz z innymi gwiazdami takimi jak Miley Cyrus, Pink, Fergie, Celine Dion zaśpiewał utwór Michaela Jacksona – We are the world. Piosenka jest ofiarowana osobom, które ucierpiały w trzęsieniu ziemi na Haiti w 2010 roku.

Scooter Braun były dyrektor ds. marketingu w So So Def, obejrzał filmy zamieszczane przez Justina po czym zachwycony przedstawił chłopaka Usherowi. Tydzień później miał on okazję zaśpiewać dla Ushera, który zachwycony talentem chłopca umówił go na przesłuchanie w wytwórni płytowej Island. Bieber podpisał kontrakt z wytwórnią w październiku 2008. Współpracą z nim interesował się także Justin Timberlake jednak ostatecznie Justin podjął współpracę z Usherem. Według czytelników magazynu J-14 jest on najgorętszą gwiazdą 2009 roku, natomiast według portalu Celebuzz jest w czołowej dziesiątce najlepszych gwiazd dekady w serwisie YouTube.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…