"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Warner Bros walczy z Deadpoolem 1

Twórca komiksu Deadpool – Robert Liefeld na swoim blogu w serwisie Twitter ujawnił, iż studio Warner Bros sabotuje podpisanie kontraktu na udział w tej produkcji przez Ryana Reynoldsa. A to wszystko w obawie o to, że może dojść do sytuacji, w której aktor w jednym roku zagra Deadpoola i Green Lantern.

Logo studia Warner Bros

Pracę nad Deadpoolem od jakiegoś czasu zapowiadało studio 20th Century Fox. Reżyserem obrazu ma być Robert Rodriguez a w produkcję mocno zaangażowany jest aktor Ryan Reynolds. To właśnie on wystąpił w filmie x-Men geneza: Wolverine, w której zagrał tą komiksową postać.

Problem w tym, iż studio Warner Bros zaangażowała aktora do filmu Green Lantern gdzie gra również komiksową postać. Studio liczy na nakręcenie dwóch lub trzech kontynuacji i obawia się, że może dojść do sytuacji, w której aktor będzie grał dwie komiksowe postacie. Dlatego też studio to usilnie zabiega o to, by Reynolds zrezygnował z udziału w Deadpoolu.

Jak będzie przekonamy się pewnie wkrótce.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Santanico

no w sumie coś w tym jest.tylko że WB mogło o tym myśleć wcześniej,Reynolds wystapil w Wolverine przed podpisaniem papierów na Green Lantern więc już wtedy miał na koncie rola super bohatera,nawet jeśli była to postać drugoplanowa.
Swoją drogą jako Deadpool Reynolds jakoś mnie przekonywał z Genezie, ale do roli Latarni jakoś nie bardzo mi pasuje.No ale poczekamy na film i zobaczymy.

Proszę czekać…