Zwiastun Black Swan 5

Obraz rozgrywa się w nowojorskim świecie baletowym. Fabuła skupia się na jednej z najlepszych baletnic świata (Portman). Kobieta przygotowuje się do ważnego przedstawienia, od którego zależy jej przyszłość. Problem w tym, iż musi rywalizować z inną mocno utalentowaną baletnicą. Wkrótce nie jest pewna czy jej rywalka istnieje naprawdę, czy może jest wytworem jej urojenia.

Black Swan

Black Swan reżyseruje Darren Aronofsky, a w obsadzie są: Natalie Portman, Mila Kunis, Winona Ryder i Vincent Cassel.

Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 1 grudnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

qba1304

Wow super ;p;p i w dodatku moje dwie ulubione piękne aktorki ;p;p

Trikster

Mam nadzieję, że ten zwiastun to nie przereklamowanie produktu. Nie mogę się doczekać.

Redox

Już na tylu forach o tym pisałem i za każdym razem byłem karcony :) Po wariacjach takich jak "Pi" czy późniejsze "Requiem dla snu" nie mogłem uwierzyć, że tak dobrze zapowiadający się reżyser nakręcił produkt filmopodobny. Tak naprawdę całej historii brakowało jakiegoś rozwiązania, jakieś sensownej pointy. Przychylę się do opinii jednego z użytkowników, że chyba tylko autor scenariusza w pełni zrozumiał tę opowieść. A ta bogata warstwa wizualna wydaję mi się miała na celu jedynie zamaskowanie braku konsekwencji, pewnych nielogiczności filmu.
Ale dwa lata później Darren nakręcił kameralnego bardzo dobrego "Zapaśnika", który sprawił, że "Źródło" taktuję jako mały "wypadek" przy pracy :)

Beznickowy

Infantylnego? Mógłbyś rozwinąć?

Redox

Dość ciekawie się prezentuje. Mam nadzieję, że jego nowemu filmowi będzie bliżej do ostatniej produkcji Aronofsky’ego – "Zapaśnika" aniżeli do infantylnego "Źródła".

Proszę czekać…