"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto ukochaną Spider-Mana? 1

Twórcy nowego Spider-Mana aktualnie gorączkowo poszukują odpowiedniej aktorki do zagrania głównej roli żeńskiej. Wśród potencjalnych kandydatek wymienia się takie aktorki jak: Lily Collins (Wielki Mike. The Blind Side), Ophelia Lovibond (Chłopiec znikąd), Imogen Poots (28 tygodni później) oraz Emmę Roberts (Walentynki).

Kadr z filmu Spider-Man 3 (2007)

Na chwilę obecną nie wiadomo, kim będzie ukochana człowieka- pająka. Wiemy natomiast, że nie będzie to Mary Jane Watson. Zachodnie media uważają, że wobec tego będzie to albo Gwen Stacy (postać pojawiająca się w komiksie) albo jakaś zupełnie nowa postać wymyślona przez scenarzystów.

Wśród potencjalnych kandydatek wymienia się także Teresę Palmer (Uczeń Czarnoksiężnika) oraz Mary Elizabeth Winstead (Scott Pilgrim vs. the World), ale wydaje się, że one mają najmniejsze szanse na angaż.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire

Po obejrzeniu Centuriona mam już swoją faworytkę z tej listy- Imogen Poots. Fajna, naturalna dziewczyna, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jak zagrała w 28 tygodni później.

Barbarka88Rz

Trophy: Dokładnie. W ogóle jest to częste zachowanie. Wymienia się kandydatów do roli, a ostatecznie dostaje ją całkiem ktoś inny. :/

Quagmire

Załamująca ta lista, aktorki bez żadnego doświadczenia i z małymi wymaganiami finansowymi, wybrane tylko po urodzie. Raimi przy castingu potrafił postawić na swoim i miał zwyczajnych a nie pięknych, ale za to utalentowanych Maguire’a i Dunst którzy mieli już jakiś dorobek.
Szkoda, że tym razem wygrywa wizja wytwórni, najbardziej absurdalne jest to, że za rebootem stoją ci sami ludzie- Ziskin, Arad i Sargent, gdzie tu niby świeże pomysły? Gdyby nie iskierka nadziei czyli Marc Webb naprawdę nabrałbym przekonania, że to jakiś Spider-Twilight

Trophy

Pewnie będzie tak samo jak z odtwórcą samego Spider-Mana. Wybiorą kogoś całkiem innego, nie wymienianego wcześniej jako kandydata.

Proszę czekać…