"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe szczegóły młodych X-Menów 0

W udzielonym wywiadzie producent i reżyser Bryan Singer zdradził kilka nowych szczegółów filmu X-Men: Pierwsza klasa. Przypomnijmy, iż zdjęcia ruszą już wkrótce zaś cały projekt reżyserować będzie Matthew Vaughn. Premiera zapowiedziana jest na 3 czerwca 2011 roku.

X-Men

Na początek Bryan Singer zdradził, iż akcja rozgrywać się będzie w latach 60-tych. Tłem do głównych wydarzeń będzie np. prezydentura Johna F. Kennedy’ego a także sytuacja polityczna z Malcolmem X oraz Martinem Lutherem Kingiem. Oznacza to, więc, iż nie zobaczymy Cyklopa i Marvel Girl, którzy dołączyli do X-Menów w latach późniejszych.

Fanów komiksu na pewno ucieszy fakt, iż kostiumy X-Menów będą przypominały te komiksowe. Jednocześnie wiadomo, że akcja rozgrywać się będzie na całym świecie, a nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Główna fabuła X-Men: Pierwsza klasa toczyć się ma wokół młodego profesora Charlesa Xaviera (James McAvoy), który wspólnie ze swoim przyjacielem Erikiem Lehnsherrem (Michael Fassbender) zakłada szkołę w której mutanci mogą poczuć się jak normalni ludzie. Problem w tym, że obaj mają zupełnie inną wizję tego jak powinna wyglądać przyszłość X-Menów.

Singer potwierdził również informacje, iż głównym czarnym charakterem będzie Sebastian Slow (Kevin Bacon). Jednocześnie powiedział, iż dowiemy się, w jaki sposób profesor X stał się niepełnosprawny.

Na koniec zdradził, że w filmie pojawi się kilka postaci, które na pewno ucieszą widzów. Nie chciał jednak zdradzić, kto to będzie.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Santanico

oraz świetny "Layer Cake" i jest także dobrym producentem. Oby dostał wolną rękę przy X-Men

Filip_Borkowski

Matthew nakręcił świetnego Kick Assa, jeśli nie będzie zbyt ograniczany przez producentów i studio, to powinien powstać dobry film.

Proszę czekać…