"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Jim Carrey i stado pingwinów 0

Jim Carrey zagra główną rolę w projekcie pt. Mr. Popper’s Penguins. Aktor właśnie podpisał kontrakt na udział w nim. Obraz jest wspólnym przedsięwzięciem Noaha Baumbacha i Bena Stillera. Za reżyserię najprawdopodobniej odpowiedzialny będzie Mark Waters (Duchy moich byłych). Całość powstanie dla studia 20th Century Fox.

Jim Carrey w filmie I Love You Phillip Morris (2009)

Scenariusz do tej produkcji pisze już Sean Anders a pomaga mu John Morris. Baumbach i Stiller zostaną producentami. Całość będzie adaptacją powieści dla dzieci pt. Pan Popper i jego pingwiny.

Powieść Pan Popper i jego pingwiny (Mr. Popper’s Penguins) powstała w 1938 roku, autorami są Richarda i Florence Atwater. Głównym bohaterem książki jest Pan Popper, malarz pokojowy z maleńkiej osady o nazwie Cicha woda. Marzy on od lat wyprawie na Antarktydę. I zanim się obejrzy, w jego domostwie pojawia się Pingwin. Kapitan Cook, bo o nim mowa, jest najbardziej zwariowanym i najbardziej pociesznym ze swojego gatunku. Właściciel eleganckiego fraka wprowadza do domu Pana Poppera totalny chaos: mieszka w lodówce i zjeżdża z upodobaniem na brzuchu po schodach. Po pokoju stołowym, który zmienia się w lodowisko, można poruszać się wyłącznie na łyżwach, w piwnicy zaś Pan Popper urządza kąpielisko. Jednak dopiero wówczas, gdy do Kapitana Cooka wprowadza się wybranka jego serca, a zaraz potem pojawia się dziesięć pingwinków, rodzina Pana Poppera wpada w prawdziwe tarapaty.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…