"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zdjęcia z planu Krzyk 4 0

Dzisiaj w sieci pojawiły się pierwsze fotki z planu zdjęciowego nowego projektu Wesa Cravena pt. Krzyk 4. Plan filmowy zlokalizowany jest w stanie Michigan. W obsadzie występują: Neve Campbell, David Arquette, Courteney Cox Arquette, Emma Roberts, Hayden Panettiere, Rory Culkin oraz Adam Brody. Premiera obrazu zapowiedziana jest na 15 kwietnia 2011 roku.

Krzyk 4

Fabuła Krzyku 4 rozgrywa się w kilka lat po słynnych wydarzeniach w poprzedniej serii. Ówcześni bohaterowie dorośli, ustatkowali się i założyli rodziny. W miasteczku Woodsboro wyrasta nowe pokolenie. Wraz z nimi ku zaskoczeniu wielu pojawia się tajemniczy zamaskowany morderca czyhający na życie młodych ludzi. Kto jest mordercą? Czy chce on tym razem zabić młodziutką kuzynkę Sidney?

Zobacz fotki z planu:

Fotka z planu Krzyk 4Fotka z planu Krzyk 4 Fotka z planu Krzyk 4Fotka z planu Krzyk 4 Fotka z planu Krzyk 4Fotka z planu Krzyk 4

Fotka z planu Krzyk 4Fotka z planu Krzyk 4 Fotka z planu Krzyk 4Fotka z planu Krzyk 4

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Ronaldinho

Ogólnie coś mi tu śmierdzi, że Weinsteinowie mogą coś kręcić. Choć dziwne, że coś się tutaj nie tak dzieję z Kevinem, skoro jest producentem filmu.

Quagmire

Gorzej, że niektóre źródła donoszą, że to właśnie Williamsonowi podziękowano za współpracę…
Moja opinia jest taka, że jedynka jest genialna, a dwójka i trójka są bardzo przeciętne. A to głównie za sprawą mniej udanego podejścia do balansowania na granicy pastiszu, i kompletnie bezpłciowych morderców. Nie sądzę aby czwórka podniosła poziom.

Ronaldinho

Tak, ale coś mi się nie chce wierzyć, że podczas prac na planie nie podziękują Krugerowi, który jest najzwyczajniej w świecie zwykłym partaczem, a tekst do takiego filmu jak "The Ring" udał się, bo nie był przez niego wymyślany, była duża podstawa w postaci książki i scenariusza oryginału. Dla pewności w najbliższym czasie jeszcze raz obejrzę "Krzyk 3" albo całą trylogię najlepiej, żeby zweryfikować opinię na jego temat.

Quagmire

Niby tak, ale poprawki w scenariuszu wprowadza Ehren Kruger czyli scenarzysta Krzyku 3…

Ronaldinho

Scenariusz napisał autor pierwszej i drugiej części – Kevin Williamson, który nie miał nic wspólnego (chyba) ze scenariuszem trzeciej, więc powinno być dobrze.

Proszę czekać…