"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie sequel Piranii 1

Studio Dimension Film ogłosiło w dniu dzisiejszym, iż powstanie sequel tegorocznego trójwymiarowego horroru pt. Pirania 3D. Obraz, który w miniony weekend zadebiutował w kinach zarobił na starcie dobre 10,0 mln $. Jednak nie finanse a wyjątkowo dobre recenzje miało wpływ na realizację sequela.

Pirania 3D (2010)

Kadr z filmu Pirania 3DKadr z filmu Pirania 3D

Horror Alexandre Aji (Lustra) nieoczekiwanie otrzymuje rewelacyjne recenzje. Amerykańskie serwisy filmowe określają film Pirania 3D jako wyjątkowo świetny horror dla każdego widza: i tego wymagającego i tego chcącego zobaczyć wiele krwi. Na RottenTomatoes produkcja ta zebrała 82% pozytywnych recenzji, co w przypadku tego gatunku jest rzeczą niebywałą.

Dlatego też studio postanowiło iść za ciosem. Reżyserią sequelu zajmie się Aja zaś cała akcja rozgrywać się ma tym razem w Tajlandii.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Ronaldinho

Oczywiście masz rację, ale jeżeli "krytycy" oceniają tego rodzaju/gatunku film tak pozytywnie, to musi coś w nim być, bo rzadko mi się zdarza, aby film, który na Rotten Tomatoes ma 80% mi się nie podobał, w przypadku horroru zazwyczaj starczy 30-40%, żeby się nim zainteresować. Natomiast w drugą stronę, że jeśli "krytykom" się coś nie podoba to dla mnie absolutnie to nie znaczy utraty zainteresowania filmem, no chyba, że np ma poniżej 15% na Rotten Tomatoes, to większość, choć nie wszystkie, mi się nie podoba. I teraz tak o ile bez tych pozytywnych opinii byłaby "Pirania 3D" wyświetlana, to by mogłoby tak być, że średnio-ważna sprawa odciągnęłaby mnie od pójścia do kina, teraz już wiem, że na pewno pójdę i jeszcze kilka osób zabiorę ze sobą.

Trikster

Ej! Wszyscy jesteśmy krytykami, więc nie uważajmy, że jeżeli ci "wykształceni krytycy" stwierdzili, że film jest do dupy, to rzeczywiście taki jest. Przecież i tak ocenimy sami. Piranii oglądał jednak nie będę, bo… nie mam ochoty, mimo tych jakże świetnych opinii.

Barbarka88Rz

to może być dobre, mam dosyć krwiożerczych rekinów i pytonów.

Quagmire

Podobno świetny horror komediowy, ciekawe czy zamierzony…

Ronaldinho

Zadziwiająco wysokie są noty na Rotten Tomatoes, spodziewałem się bardzo dobrego, krwawego wodnego horroru, ale nie takiego co się jeszcze krytykom spodoba :) Brawo dla Alexa, jego remake "The Hills Have Eyes" był świetny, widać wróciła forma. Pamiętam, że CGI-piranie ze zwiastuna jakoś rewelacyjnie nie wyglądały, ale może w 3D to jest wygląda w miarę naturalnie, się zobaczy, w Polsce "Pirania 3D" dopiero w październiku, trza się będzie uzbroić w cierpliwość.

Proszę czekać…