"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe szczegóły filmów X-Men 1

Tak jak początkowo sądzono studio postanowiło wstrzymać wszelkie pracę nad filmem X-Men Origins: Magneto. Dzisiaj wiemy, że obraz prawdopodobnie w ogóle nie powstanie. A to wszystko za sprawą projektu X-Men: Pierwsza klasa, w którym to studio podkłada największe nadzieję.

X-Men

Fanów Magneto możemy pocieszyć faktem, iż postać ta pojawi się w filmie X-Men: Pierwsza klasa. Jednak nie zagra go Ian McKellen, czego na pewno niektórzy będą żałować.

Aktualnie fanów X-Menów na pewno ucieszy fakt, iż pewna jest jeszcze realizacja filmu X-Men Geneza: Wolverine 2. Pierwsze pracę nad sequelem już się rozpoczęły a same zdjęcia powinny powstać w przyszłym roku.

Dowiedzieliśmy się także na temat filmu Deadpool. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że projekt jest zagrożony ze względu na pracę Ryana Reynoldsa przy filmie Green Lantern. Teraz jednak producentka powiedziała o niezmiernie dużym zaangażowaniu w scenariusz Deadpoola przez aktora. Dlatego też nie należy brać na poważnie słów o anulowaniu tego projektu.

Producentka Lauren Shuler Donner poinformowała, że studiu nie przeszkadza zaangażowanie Reynoldsa w projekt Green Lantern. Przyrównała tą sytuacje do tej z przed lat, kiedy to Harrison Ford grał zarówno Indianę Jonesa jak i Hana Solo w Gwiezdnych Wojnach.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Pikej

Hansa? Nie wiedziałem, że w Star Wars grał Kloss….:-)

Proszę czekać…