"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne aktorki w Krzyk 4 0

Shenae Grimes (serial 90210) oraz Lucy Hale (Pretty Little Liars) to kolejne aktorki, które dołączyły do obsady filmu pt. Krzyk 4. Nad kolejną częścią słynnej trylogii grozy pracuje Wes Craven. Całość powstaje w oparciu o scenariusz autorstwa Kevina Williamsona. Premierę zaplanowano na 15 kwietnia 2011 roku.

Shanae Grimes w serialu 90210 (2008-????)

Grimes oraz Hale zagrają epizody. Co prawda nie ujawniono w kogo się wcielą, ale większość mediów spekuluje, że będą ofiarami maniakalnego mordercy.

Fabuła Krzyku 4 rozgrywa się w kilka lat po słynnych wydarzeniach w poprzedniej serii. Ówcześni bohaterowie dorośli, ustatkowali się i założyli rodziny. W miasteczku Woodsboro wyrasta nowe pokolenie. Wraz z nimi ku zaskoczeniu wielu pojawia się tajemniczy zamaskowany morderca czyhający na życie młodych ludzi. Kto jest mordercą? Czy chce on tym razem zabić młodziutką kuzynkę Sidney?

W obsadzie produkcji występują: Courteney Cox, Hayden Panettiere, Emma Roberts, Adam Brody, Brian Krause, Anna Paquin, Kristen Bell oraz Neve Campbell.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Ile jeszcze osób dołączy lub odejdzie? Widzę, że pióro Ehrena Krugera szaleje, ten chaos nie wróży dobrze tej produkcji. Craven podobne przygody przeżywał przy "Przeklętej" i wszyscy wiemy jak to się skończyło…

Proszę czekać…