Więcej scen w Avatarze na jesień 1

Od wczoraj Avatar: Wersja Specjalna w kinach z 9 minutami dodatkowych scen. Wraz z premierą ogłoszono, iż w listopadzie pojawi się wersja specjalna na DVD i Blu-ray.

Avatar

Na niej znajdzie się jeszcze kolejne 7 minut materiału co razem daje nam już 16 minut. W ostatnim wywiadzie James Cameron wyjawił, czego dokładnie mamy się spodziewać po tym wydaniu DVD.

Największa zmianą będzie to, że powróci oryginalny początek filmu ukazujący nam zniszczoną i zakażoną Ziemię. Ponadto, w dodatkach znajdzie się 45 minut nieukończonych i usuniętych scen.

Cameron dodał, że wydanie jest skierowane dla wielkich fanów Avatara, którzy na pewno ucieszą się z oszałamiającej ilości materiałów dodatkowych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2010-08-29

Ech… Wyraził swoje zdanie i od razu "atak minusami", bo ktoś się z nim nie zgadza… Paranoja. Czasami się zastanawiam, czy po prostu niektórych użytkowników prawda nie kole w oczy. No ale nie zamierzam po raz kolejny wdawać się w dyskusję. Mam tylko apel do ludzi, którzy hqpoznan dali minusa: Plusiki i minusiki służą do moderowania w pewnym sensie forum. Minusy daje się tym, którzy łamią regulamin (osobom wyzywającym, bluzgającym, obrażającym), a nie ludziom, którzy wyrażają swoją opinię. Na litość boską, komuny już nie ma, by cenzurować to, co się nie podoba, bo jest sprzeczne z własną ideologią.

Marek Cieślak 2010-08-29

"Za nic poszedłbym drugi raz na ten film" Czytaj dokładnie… Byłem na filmie i w do datku z tym SUPER HIPER EKSTRA AVATAR 3D…

Marcinxp 2010-08-29

Jak skończyłeś oglądać po 15 minutach, to skąd wiesz, że wieje nudą, czy fabuła jest liniowa. Jeśli nie widziałeś całego filmu to jaki jest sens się wypowiadać. To tak samo jak zobaczyć zwiastun i na jego podstawie ocenić film.

Marek Cieślak 2010-08-29

Za nic poszedłbym drugi raz na ten film. Obejrzałem 2 raz na blue-ray i skończyłem oglądać po 15 minutach. Wieje nuda… Fabuła liniowa i tyle. Każdy sie podnieca że to nowy świat, świetny pomysł… Według mnie to gadanie pod publike. Jedyny świetny pomysł Camerona i zgodzę sie w 200% a nawet 500% to Terminator.

Proszę czekać…