"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gibson chce Mavericka 2 1

Mel Gibson w udzielonym, krótkim wywiadzie poinformował, iż chciałby nakręcić sequel westernowego przeboju z 1994 roku pt. Maverick. Aktor rozmawiał w tej sprawie z Jodie Foster, która wstępnie wyraziła na niego zgodę. Problem w tym, że aktor aktualnie cieszy się złą opinią w Hollywood i mogą być problemy ze znalezieniem inwestorów.

Mel Gibson w filmie Furia (2009)

Głównym bohaterem filmu Maverick był szuler Bret Maverick (Mel Gibson) chce wziąć udział w wielkim turnieju pokera, w którym do wygrania jest 500 tysięcy dolarów. Przed turniejem poznaje piękną Annabelle (Jodie Foster), która także zamierza w nim uczestniczyć. Wspólnie przeżyją niezwykłe przygody. Obraz wyreżyserował Richard Donner.

Amerykańska prasa jednak sceptycznie podchodzi do tej informacji zwracając uwagę, iż wokół aktora toczy się spory skandal związany z jego byłą partnerką. Z tego powodu zawieszono premierę filmu The Beaver, w której aktor gra główną rolę.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire

Taaa insynuacje…taśmę też spreparowali Żydzi
http://www.youtube.com/watch?v=1FsrasCsZdg

Santanico

teraz łatwiej będzie mu znaleźć sponsorów na sequel niż świeży film.
Pisaliście już o jego zainteresowaniem nowym Mad Maxem,gdzieś tez było o tym,że zmienia nastawienie co do Zabójczej Broni 5 a teraz Maverick 2.Może za pare dni wpadnie na pomysł kontynuacji Braveheart…

JohnnyDepp

znowu żenujące insynuacje żydowsko masońskiej loży feministyczno lewackiej fdb zaatakowały moje ulubieńca ;) Jemu nic nie jest i ma sie dobrze i wszytskich was gorąco pozdrawia

Proszę czekać…