Aronofsky reżyserem Wolverine'a 2? 5

Hugh Jackman, producent i gwiazda filmu X-Men Geneza: Wolverine, szuka reżysera do sequela hitu z 2009 roku. Spotkał się już z Davidem Sladem (Zaćmienie) i teraz prowadzi wstępne rozmowy z Darrenem Aronofskym (Zapaśnik), z którym pracował przy filmie Źródło.

Wolverine i Darren Aronofsky

Jackman ma bardzo znaczący głos wobec tego, kto zostanie reżyserem filmu. Slade ma doświadczenie dzięki hitowi z tego roku – Zaćmienie, ale Aronofsky ma więcej doświadczenia w innego rodzaju filmach, a już próbował sił w efekciarskich produkcjach (martwy projekt RoboCopa). Do tego, Jackman pracował z nim i wie na co go stać.

Który z nich najbardziej pasuje? Kto wygra? Jak myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

The

Aronofsky jest nieporównywalnie lepszym reżyserem , ale nie wiem czy akurat powinien zabrać się za taki film .Ale jest odważny i próbuje nowych rzeczy , na pewno ten film zrobiony przez niego będzie lepszy od kolejnego Zaćmienia Davida Slada.

Quagmire

Wczorajsze zdjęcia z Wenecji pokazują, że Darren czyta Fdb :)

Santanico

Wg mnie jeśli wybiorą Aronofskyego to dadzą mu dużo wolnej ręki.
Poza tym on to nie Gavin Hood – Tsotsi był ciekawym filmem,ale to by było na tyle jeśli chodzi o jego dokonania.
A ten wąs to mi się kojarzy ze starymi filmami o Sherloku Holmesie,faktycznie mógłby je zgolic :-)

Quagmire

Za piękne żeby było prawdziwe…Fox prowadził już wojny z Hoodem przy pierwszej części, to co dopiero działoby się na linii Fox-Aronofsky. Z drugiej strony ten reżyser często współpracuje z Fox Searchlight, jego filmy się zwracają, więc może studio da mu wysokobudżetową szansę i trochę swobody po źle przyjętym Wolverine’ie.
Tak na marginesie Aronofsky mógłby zgolić te nie pasujące wąsy bo wygląda w nich jak głupek, a nie reżyser tak inteligentnych filmów i mąż Rachel Weisz :)

Asmodeusz

no ciekawe co planuja przedstawić w drógiej częsći, bo materiału z pierwszej spokojnie starczyło by na 2 filmy

Proszę czekać…