"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejny projekt Stamma 0

Chociaż Daniel Stamm ostatecznie musiał pogodzić się z tym, że jego produkcja The Last Exorcism nie zdobyła pierwszego miejsca w rankingu weekendowego Box Office USA, to jednak start na poziomie 20,3 mln $ (przy budżecie 1,5 mln $) jest po prostu rewelacyjny. Podczas promocji tej produkcji w Anglii reżyser powiedział parę słów o swoim kolejnym projekcie filmowym.

fdb.pl

Stamm tak odpowiedział na pytanie dziennikarzy o plany na przyszłość:

Mój następny projekt to trzymający w napięciu thriller z elementami nadprzyrodzonymi, który jednak nie powstanie w paradokumentalnym stylu. Stworzy go jeden z moich ulubionych twórców filmowych na świecie, który będzie także jego producentem. To był jego pomysł zaś ja mam zamiar jedynie film wyreżyserować.

Z tego jak mówił reżyser wydaje się, że chodzi mu o M. Night Shyamalana, który ostatnio zaczął nie tylko reżyserować filmy, ale także je produkować. Wszystko przy okazji autorskiej koncepcji zwanej "Night Chronicles". Pierwszym filmem z tej serii jest projekt braci Dowdle pt. Devil.

Mówi się, że może tutaj chodzić o film pt. Twelve Strangers, do którego scenariusz napisał Chris Sparling. Jednak nie udało się tego oficjalnie potwierdzić.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…