Nowe zdjęcia z Conana 0

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w olśniewającej technologii 3D!

Conan

Kolejna część cyklu, który sprawił, że Arnold Schwarzenegger stał się gwiazdą. Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy Conan nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca.

Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i likwidując bez litości kolejnych jego popleczników. Zanim jednak dopadnie samego Khalara, w ręce czarnoksiężnika wpadnie piękna Tamara – nieświadoma niczego dziedziczka przedwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany. Conan musi więc ocalić dziewczynę i stoczyć walkę, na którą czekał całe życie.

Tytułową rolę gra Jason Momoa znany z serialu Stargate: Atlantis. Premiera zaplanowana jest na 2011 rok.

ConanConanConanConanConanConan

Wersja nieocenzurowana dla dorosłych czytelników naszego portalu:

TYLKO DLA DOROSŁYCH

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adam_Siennica

Użyłem informacji dystrybutora polskiego ;]

Quagmire

Rzeczywiście jakbym czytał rozentuzjazmowaną ulotkę w kinie zachęcającą mnie do największej przygody mojego życia!

Santanico

ten artykuł to autorstwa pana Adama czy info od jakiegoś dystrybutora czy producenta?

Proszę czekać…