"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kaznodzieja ma nowego reżysera 0

Mięsiecznik filmowy Total Film ujawnił, że projekt pt. Preacher ma nowego reżysera. Niestety nie ujawniono, kim on jest. Wiadomo jedynie to, że autorem scenariusza wciąż jest John August. Przypominamy, iż z ekranizacją tego komiksu związani już byli tacy reżyserzy jak Kevin Smith czy Robert Rodriguez.

Kaznodzieja (2011)

Ostatnim reżyserem powiązanym z tym projektem był Sam Mendes, który w kwietniu tego roku postanowił porzucić pracę przy tym filmie na rzecz nowego Bonda. Jak wiemy 23 film o Bondzie ostatecznie jeszcze nie powstał.

Kaznodzieja to popularny w latach 90tych komiks DC/Vertigo. Autorami kultowego dla niektórych komiksu byli Garth Ennis i Steve Dillon. Głównym bohaterem jest tajemniczy teksański kaznodzieja, którego dusza zostaje opanowana przez byt będący połączeniem anioła i demona. Wraz ze swoją byłą dziewczyną oraz irlandzkim pijakiem wampirem, udają się w podróż po Ameryce, aby odnaleźć Boga. Zamierzają dowiedzieć się, dlaczego Bóg zaniedbuje swoje obowiązki oraz ukarać go za swoje zaniedbanie.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…