"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto reżyserem The Hunger Games? 0

Sam Mendes (Droga do szczęścia), David Slade (Saga "Zmierzch": Zaćmienie) i Gary Ross (Dzielny Despero) to kandydaci do wyreżyserowania ekranizacji powieści Suzanne Collins pt. The Hunger Games. Obraz, jeśli tylko spodoba się widzom będzie pierwszą częścią całej trylogii.

Reżyser Sam Mendes

Na chwilę obecną nie wiadomo, który z nich ostatecznie zajmie się reżyserią. Producenci nie wykluczają zatrudnienia kogoś innego. Teraz zamierzają z każdym z kandydatów osobiście porozmawiać i poznać ich wizję filmów.

Powieść Suzanne Collins wydano pod polskim tytułem Igrzyska śmierci i jest pierwszą z trzech części serii pod tytułem "Igrzyska Śmierci". Głównym bohaterem tej osadzonej w przyszłości powieści jest 16-letni Amerykanin, który staje się gladiatorem by wziąć udział w brutalnym reality show. O tytuł mistrza walczą tam przedstawiciele każdego z 12 dystryktów, na jakie podzielone zostały Stany Zjednoczone.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Czudi

wiesz, że w ekranizacji książek w ciągu roku są setki. Nie można oczekiwać, że redaktorzy będą znać wszystkie. Powinno się za to liczyć, że dokładnie sprawdzą to o czym piszą;)

Vintage

Bohaterką powieści jest szesnastoletnia dziewczyna imieniem Katniss, która mieszka w Panem, w 12 dystrykcie. Na prawdę nie rozumiem dlaczego piszą tu ludzie, którzy nie mają pojęcia o tej książce.

Proszę czekać…