"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Andrew Garfield o Spider-Manie 1

Podczas trwającego właśnie festiwalu Telluride, młody aktor Andrew Garfield (Nie opuszczaj mnie) spotkał się z dziennikarzami, aby opowiedzieć o swoich wrażeniach na temat produkcji filmu Spider-Man. Przypomnijmy, iż to właśnie on wcieli się w człowieka-pająka w nadchodzącej ekranizacji, którą reżyseruje Marc Webb.

Andrew Garfield w filmie Wilcze prawo: 1974 (2009)

Na początek aktor powiedział, że jest niezmiernie przejętym tym, że ostatecznie to on zagra główną rolę w tej produkcji. Zdradził, że będąc małym chłopcem to właśnie w tę postać najczęściej się przebierał podczas Halloween. Z tego też powodu Garfield żartobliwie powiedział, że jego 7-letnie alter-ego wciąż skacze i krzyczy z radości.

Jednocześnie Andrew Garfield zapewnił, że ma świadomość tego, że może zostać zaszufladkowany w jednej roli. Ma nadzieje, że tak się nie stanie a Spider-Man będzie jedynie okazją do pokazania swojego talentu.

Pracę nad produkcją rozpoczną się w grudniu tego roku. Planowana data premiery to 3 lipca 2012 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

Nic ciekawego nie powiedział. Dziwne, że jeszcze nie znamy reszty obsady, 3 miesiące przed rozpoczęciem zdjęć do Spider-Mana3 znaliśmy już Venoma i Sandmana.

Proszę czekać…