Uwe Boll nazistą w Auschwitz 2

Uwe Boll, znany i "lubiany" reżyser, uznawany za jednego z najgorszych ostatnich lat, powraca w kolejnym filmie, który będzie opowiadać o Auschwitz.

Uwe Boll

Sam Boll zagrał postać strażnika pilnującego komory gazowej pełnej ludzi. Twórca zaprezentował pierwszą zapowiedź, która szokuje widzów i wywołuje poważne kontrowersje.

Obraz pokazuje Auschwitz tym, czym było – fabryką śmierci dla ludzi.

Poniższa zapowiedź może być zbyt drastyczna dla wrażliwego widza, zatem czujcie się ostrzeżeni.

Czy Uwe Boll tym razem nie przesadził, zabierając się za poważny temat? Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Tomek 2010-09-08

tak naprawdę jeszcze niewiadomo w jaki spsób ten film będzie opowiadał o Auschwitz, w końcu mamy tylko 49 sekundowy teaser.

Właśnie! "ale zrobiony przez kogoś dobrego"…

Adam Siennica 2010-09-08

No powstał, Uwe nakręcił najwyraźniej, ale jaki to będzie film to już inna historia. Chciabym, by powstał, ale zrobiony przez kogoś dobrego :/

Tomek 2010-09-07

Naprawdę przydałby się taki konkretny film o Auschwitz, czy innym obozie, ukazujący w najdrobniejszych szczegółach całe to okrucieństwo, które tam miało miejsce. Na świecie w dalszym ciągu ludzie nie zdają sobie sprawy co tam tak naprawdę się działo, a taki film otworzyłby oczy. Nie rozumiem dlaczego taki film jeszcze nie powstał…

Michał 2010-09-07

faktycznie drastyczne…ale jakoś tego nie widze…
ale za to widzę co się będzie dziać jak ten film (jeśli się tak zdarzy) trafi do Polski.

Ronaldinho 2010-09-07

Filmów Uwe Bolla nie oglądam, bo po prostu szkoda mi czasu, gdy jest tyle lepszych produkcji, ale o Auschwitz chętnie obejrzę, jakoś w sumie nie przypominam sobie filmu, który pokazywałby gazowanie więźniów w obozach.

Proszę czekać…