Uwe Boll nazistą w Auschwitz 2

Uwe Boll, znany i "lubiany" reżyser, uznawany za jednego z najgorszych ostatnich lat, powraca w kolejnym filmie, który będzie opowiadać o Auschwitz.

Uwe Boll

Sam Boll zagrał postać strażnika pilnującego komory gazowej pełnej ludzi. Twórca zaprezentował pierwszą zapowiedź, która szokuje widzów i wywołuje poważne kontrowersje.

Obraz pokazuje Auschwitz tym, czym było – fabryką śmierci dla ludzi.

Poniższa zapowiedź może być zbyt drastyczna dla wrażliwego widza, zatem czujcie się ostrzeżeni.

Czy Uwe Boll tym razem nie przesadził, zabierając się za poważny temat? Co o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Tomassh

tak naprawdę jeszcze niewiadomo w jaki spsób ten film będzie opowiadał o Auschwitz, w końcu mamy tylko 49 sekundowy teaser.

Właśnie! "ale zrobiony przez kogoś dobrego"…

Adam_Siennica

No powstał, Uwe nakręcił najwyraźniej, ale jaki to będzie film to już inna historia. Chciabym, by powstał, ale zrobiony przez kogoś dobrego :/

Tomassh

Naprawdę przydałby się taki konkretny film o Auschwitz, czy innym obozie, ukazujący w najdrobniejszych szczegółach całe to okrucieństwo, które tam miało miejsce. Na świecie w dalszym ciągu ludzie nie zdają sobie sprawy co tam tak naprawdę się działo, a taki film otworzyłby oczy. Nie rozumiem dlaczego taki film jeszcze nie powstał…

Santanico

faktycznie drastyczne…ale jakoś tego nie widze…
ale za to widzę co się będzie dziać jak ten film (jeśli się tak zdarzy) trafi do Polski.

Ronaldinho

Filmów Uwe Bolla nie oglądam, bo po prostu szkoda mi czasu, gdy jest tyle lepszych produkcji, ale o Auschwitz chętnie obejrzę, jakoś w sumie nie przypominam sobie filmu, który pokazywałby gazowanie więźniów w obozach.

Proszę czekać…