"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie kolejne Resident Evil 1

W udzielonym wywiadzie Milla Jovovich ujawniła, że producenci filmu planują nakręcenie kolejnego filmu z serii Resident Evil. A to wszystko za sprawą sukcesu Resident Evil: Afterlife, który po raz pierwszy w historii całej serii został liderem Box Office. Przypomnijmy, iż obraz zarobił świetne 27,7 mln $.

Kadr z filmu Resident Evil: Afterlife (2010)

Wczoraj wieczorem aktorka w wywiadzie telewizyjnym poinformowała, że istnieje realna szansa na nakręcenie filmu Resident Evil 5. Przy okazji wiadomo, że film ten będzie jeszcze bardziej trójwymiarowy niż dotychczasowy.

W Polsce także od piątku można oglądać film Resident Evil: Afterlife.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

"Resident Evil: Afterlife, który po raz pierwszy w historii całej serii został liderem Box Office. Przypomnijmy, iż obraz zarobił świetne 27,7 mln $."
Dwójka i trójka również debiutowały na szczycie, jedynkę pokonała Epoka lodowcowa.
Zaskakuje mnie żywotność tej serii która nie wyróżnia się niczym specjalnym. Można to chyba wytłumaczyć świetnymi datami premier, na jesieni (oprócz jedynki która wyszła na wiosnę) jest mniejsza konkurencja, zwykle też po zakończeniu letniego sezonu następuje kilkutygodniowa posucha dla efektownych filmów, więc RE świetnie wykorzystuje lukę.

MJ_MARTINO

To dobra wiadomość :) jako fan RE na pewno obejrzę kolejną cześć ;D
Tylko żeby tym razem było więcej 3D w 3D i bardziej dopracowane :)
5 część powinna być ostatnia już :)

Proszę czekać…