Sequel Prawdziwych Kłamstw w TV! 0

James Cameron stworzy i wyprodukuje serial na podstawie swojego filmu z 1994 roku pt. Prawdziwe Kłamstwa. Rene Echevarria, twórca 4400 będzie prowadził serial, a Cameron będzie producentem wykonawczym.

James Cameron

Nie jest to pierwszy serial reżysera, odpowiedzialnego za dwa największe hity kasowe wszech czasów. Tworzył już Dark Angel, a finał serialu nawet wyreżyserował.

Arnold Schwarzenegger grał Harry’ego Taskera, który prowadzi podwójne życie. W domu jest kochającym ojcem i oddanym mężem, zajmuje się komputerami. Rodzina nie wie, że od 17 lat jest szpiegiem. Przypadkowo odkrywa, że jego żona Helen ma romans z handlarzem używanych samochodów. Wraz ze swym partnerem zaczynają ją śledzić. Okazuje się, że handlarz podaje się za tajnego agenta, a złakniona wrażeń żona Harry’ego ulega jego kłamstwom. Harry postanawia dostarczyć żonie sporą dawkę emocji i zatrudnia ją jako agentkę. Jej pierwszym zadaniem jest udawanie striptizerki i podrzucenie podsłuchu u pewnego mafioza, którego rolę odgrywa Harry. Po wyjawieniu żonie tajemnicy, oboje zostają uprowadzeni przez bandę terrorystów, którzy posiadają broń jądrową. Teraz losy kraju zależą od Harry’ego i Helen.
Czy uda się stworzyć Cameronowi hit telewizyjny?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Santanico

z tego co pamiętam na końcu Harry i Helen zaczeli pracować wspólnie.
więc jeśli serial miałby być kontynuacje to dostaniemy historię o małżeństwie szpiegów.
w sumie chyba nic ciekawego.
w filmie ciekawe właśnie było to,że żona nic nie wiedziała o prawdziwej pracy męża.
jesli natomiast serial miałby być jakimś re-bootem czy czymś w tym stylu,że Helen nadal by nie wiedziała,że jej mąż jest agentem to pomysł wydaje sie bez sensu.
jakoś tego nie widze.ide spać

JohnnyDepp

EEEEEEEEEEEEEEEEE NIE PODOBA MI SIE sorry za duże litery

Proszę czekać…