Sequel Prawdziwych Kłamstw w TV! 0

James Cameron stworzy i wyprodukuje serial na podstawie swojego filmu z 1994 roku pt. Prawdziwe Kłamstwa. Rene Echevarria, twórca 4400 będzie prowadził serial, a Cameron będzie producentem wykonawczym.

James Cameron

Nie jest to pierwszy serial reżysera, odpowiedzialnego za dwa największe hity kasowe wszech czasów. Tworzył już Dark Angel, a finał serialu nawet wyreżyserował.

Arnold Schwarzenegger grał Harry’ego Taskera, który prowadzi podwójne życie. W domu jest kochającym ojcem i oddanym mężem, zajmuje się komputerami. Rodzina nie wie, że od 17 lat jest szpiegiem. Przypadkowo odkrywa, że jego żona Helen ma romans z handlarzem używanych samochodów. Wraz ze swym partnerem zaczynają ją śledzić. Okazuje się, że handlarz podaje się za tajnego agenta, a złakniona wrażeń żona Harry’ego ulega jego kłamstwom. Harry postanawia dostarczyć żonie sporą dawkę emocji i zatrudnia ją jako agentkę. Jej pierwszym zadaniem jest udawanie striptizerki i podrzucenie podsłuchu u pewnego mafioza, którego rolę odgrywa Harry. Po wyjawieniu żonie tajemnicy, oboje zostają uprowadzeni przez bandę terrorystów, którzy posiadają broń jądrową. Teraz losy kraju zależą od Harry’ego i Helen.
Czy uda się stworzyć Cameronowi hit telewizyjny?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Santanico 2010-09-14

z tego co pamiętam na końcu Harry i Helen zaczeli pracować wspólnie.
więc jeśli serial miałby być kontynuacje to dostaniemy historię o małżeństwie szpiegów.
w sumie chyba nic ciekawego.
w filmie ciekawe właśnie było to,że żona nic nie wiedziała o prawdziwej pracy męża.
jesli natomiast serial miałby być jakimś re-bootem czy czymś w tym stylu,że Helen nadal by nie wiedziała,że jej mąż jest agentem to pomysł wydaje sie bez sensu.
jakoś tego nie widze.ide spać

JohnnyDepp 2010-09-14

EEEEEEEEEEEEEEEEE NIE PODOBA MI SIE sorry za duże litery

Proszę czekać…