Sequel Prawdziwych Kłamstw w TV!

James Cameron

James Cameron stworzy i wyprodukuje serial na podstawie swojego filmu z 1994 roku pt. Prawdziwe Kłamstwa. Rene Echevarria, twórca 4400 będzie prowadził serial, a Cameron będzie producentem wykonawczym.

Nie jest to pierwszy serial reżysera, odpowiedzialnego za dwa największe hity kasowe wszech czasów. Tworzył już Dark Angel, a finał serialu nawet wyreżyserował.

Arnold Schwarzenegger grał Harry’ego Taskera, który prowadzi podwójne życie. W domu jest kochającym ojcem i oddanym mężem, zajmuje się komputerami. Rodzina nie wie, że od 17 lat jest szpiegiem. Przypadkowo odkrywa, że jego żona Helen ma romans z handlarzem używanych samochodów. Wraz ze swym partnerem zaczynają ją śledzić. Okazuje się, że handlarz podaje się za tajnego agenta, a złakniona wrażeń żona Harry’ego ulega jego kłamstwom. Harry postanawia dostarczyć żonie sporą dawkę emocji i zatrudnia ją jako agentkę. Jej pierwszym zadaniem jest udawanie striptizerki i podrzucenie podsłuchu u pewnego mafioza, którego rolę odgrywa Harry. Po wyjawieniu żonie tajemnicy, oboje zostają uprowadzeni przez bandę terrorystów, którzy posiadają broń jądrową. Teraz losy kraju zależą od Harry’ego i Helen.
Czy uda się stworzyć Cameronowi hit telewizyjny?