"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj fabułę Fast Five 0

Studio Universal Pictures w dniu dzisiejszym ujawniło oficjalny zarys fabuły filmu Fast Five. Obraz będzie kontynuacją świetnego przeboju pt. Szybcy i wściekli. Obraz wyreżyseruje Justin Lin zaś w rolach głównych pojawi się ekipa znana z oryginału. Premiera produkcji zapowiedziana jest na 2 czerwca 2011 roku.

Kadr z filmu Szybko i wściekle (2009)

Oto fabuła Fast Five:

Brian (Paul Walker) i Mia Toretto (Jordana Brewster) po uwolnieniu Doma (Vin Diesel) z rąk policji muszą ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości. Przebywając w Rio De Janerio staną przed możliwością odzyskania pełnej wolności. Jednak, aby to było możliwe muszą stanąć do walki z pewnym bardzo skorumpowanym politykiem. Postanawiając skompletować drużynę najlepszych kierowców wyścigowych, którzy pomogą im w wykonaniu zadania. Problem w tym, że na ich tropie znajduje się już ambitny agent federalny Luke Hobbs (Dwayne Johnson), który zrobi wszystko by ująć poszukiwanych.

Na dodatek pojawiło się kilka zdjęć z planu filmy:

Zdjęcie z planu Fast FiveZdjęcie z planu Fast Five

Zdjęcie z planu Fast FiveZdjęcie z planu Fast Five

Zdjęcie z planu Fast FiveZdjęcie z planu Fast Five

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Wikol55

Jeny…… nie ma w tym nic trudnego jezeli chodzi o kolejnosc czesci filmowych.
Jest to bardzo podobny przypadek do Star Warsow, najpierw wyszly 4, 5, 6, a potem dopiero 1, 2 i 3.
Jezeli chodzi o fabule Fast & Furious to pierwsza czescia byla "szybcy i wsciekli", druga "szybko i wsciekle", trzecia bedzie (jeszce nie wydana) "fast five", czwarta jest "za szybcy za wsciekli" i ostatnia "tokyo drift"
Dlatego wiekszosc osob nie wie o co chodzi ;pp np. czemu han byl w tej czesci, a wczesniej zginal…….. ? Macie odpowiedz !

Santanico

bo ją zabili w poprzedniej części?

JohnnyDepp

kontynuacja której czesci 1 ,2 3,4 ??? jeśli Vin w pierdlu to wiadomo której ale dlaczego nie ma mojej ukochanej Rodriguez ?!!

Santanico

czytalem,zrozumialem dlatego napisałem,ze za bardzo kombinuja

thenat17

czytales news ?
zaraz po uwolnieniu Vin diesla, czyli han jeszcze mzoe wrocic a zginac za rok, bo nie wiadomo daty kiedy dzieje sie czesc 3 tokyo drift !!

Proszę czekać…