"May the Force Be With You"

Będzie remake kultowego horroru Coś 0

Ronald D. Moore napisze scenariusz do remake'u kultowego horroru Johna Carpentera pt. Coś.

Kadr z filmu Coś 1982Kadr z filmu Coś 1982

Nowa wersja Coś zostanie zrobiona dla studia dla Strike Entertainment oraz Universal Pictures. Za produkcję remake'u odpowiedzialni są: Marc Abraham, Eric Newman i David Foster, który był głównym producentem oryginału. Nie wybrano jeszcze reżysera nowej wersji filmu. Oryginał został wyreżyserowany przez Johna Carpentera i istnieją znikome szanse, że podejmie się zrobienia tego nowego filmu.

Akcja horroru Coś (zobacz zwiastun) z 1982 roku rozgrywa się na Antarktydzie w odciętej od świata, amerykańskiej stacji badawczej. Wszystko zaczyna się od biegnącego do stacji psa, którego chce zabić norweska załoga lecącego zanim śmigłowca. W wyniku strzelaniny giną Norwegowie, zabici przez amerykańską załogę stacji. MacReady (Kurt Russell) wraz z doktorem Cooperem wyruszają do norweskiej bazy, aby sprawdzić jaki był powód lotu ich śmigłowca. Okazuje się, że coś zniszczyło ich stację badawczą. Okazuję się później, że to coś to tajemniczy przybysz z kosmosu. Problem polega na tym, że kosmita może przybierać postać każdej istoty z jaką się zetknie. Tym sposobem pracownicy bazy nie wiedzą, kto jest zainfekowany przez obcego.

Dwa miesiące temu pojawiła się informacja, że jest przygotowywany prequel Coś dla studia Strike Entertainment. Poszukiwano wtedy scenarzystów nowego filmu. Dziś mamy informację, że może to być jednak remake, choć nic jeszcze nie wiadomo, ponieważ producenci nie zdradzili jeszcze żadnych istotnych szczegółów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

CoRey

Przyłączam się do prośby Wolfiego :/ Nie będzie to pewnie film beznadziejny, ale nie było chyba żadnego ( a jeśli tak to jakiś pojedynczy), który dorównywał by pierwowzorowi. Egzorcysta, Omen i inne kontynuacje – schrzanione. A jeśli postawią na akcję to będzie kandydat do Złotej Maliny.
a to kompletna żenada by była :/

Ronaldinho

Istnieje dużo prawdopodobieństwo, że będzie to prequel, więc aż tak źle nie jest, ale i tak jest źle :D

Anonimowy

Zastanawiam sie jak mozna nakrecic nowa wersje filmu IDEALNEGO?
W obecnej chwili wkładam 15 zł do koperty i wysyłam ja do producenta z prosba aby zostawił chociaz tego klasyka w spokoju. Jesli wiecej osób wysle pieniadze, to moze producent uzna ze wiecej zarobi nie krecąc nowej wersji.
Wiec goraco namawiam do wysyłania.

wesker2

no tak….,jak tu kase wycisnąć,mocno się niewysilili,niedługo będą przerubki remaków,i filmy na podstawie kalendarza ściennego….,dramat,ręce opadają

Proszę czekać…