Dziadek do Orzechów i The Fighter! 2

Pojawiły się zwiastuny świetnie zapowiadających się filmów – dramatu The Fighter Davida O. Russella oraz baśniowej produkcji Dziadek do Orzechów zrealizowanej przez genialnego Andreia Konczałowskiego (Tango i Cash oraz filmy walczące i zdobywające Złotą Palmę w Cannes: Syberiada, Uciekający Pociąg, Cisi Ludzie, Kurka Riaba)

Kadr z filmu The Fighter

THE FIGHTER

Główne role grają: Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams i Melissa Leo. Czyżby kandydat do Oscarów? Premiera 10 grudnia.

Micky "Irish" Ward (Mark Wahlberg) to bokser wagi półśredniej, który usilnie stara się zdobyć tytuł mistrzowski. W drodze na szczyt pomaga mu jego przyrodni brat, Dicky Eklund (Christian Bale), który w przeszłości sam był bokserem niestety wpadł w nałóg narkotykowy i miał poważne problemy z prawem. Teraz jako trener próbuje skończyć ze swoją kryminalną przeszłością.

NUTCRACKER IN 3D

Baśń Andreia Konczałowskiego była kręcona w 3D. W Dziadku do Orzechów poza widowiskowymi efektami specjalnymi mamy także ciekawych aktorów – Elle Fanning, John Turturro czy Nathan Lane. Akcja rozgrywa się w Wiedniu w latach 20. XIX wieku. Bohaterką jest mała dziewczynka, która dostaje drewnianą lalkę na święta. Jeszcze nie wie, że jest to początek niezapomnianej przygody.

Produkcja rodem z Wielkiej Brytanii będzie mieć swoją premierę w listopadzie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Young_Caesar

Z Tatumem to był "Fighting" a nie fighter:)

Adam_Siennica

Tak, to kadr z "The Fighter", do którego schudł specjalnie z uwagi na potrzeby roli.

Barbarka88Rz

Na zdjęciu jest Christan Bale ? ale niepodobny… i dalej taki chudy:/

Barbarka88Rz

Kocham "Dziadka do orzechów", to moja ulubiona historia.

JohnnyDepp

christan bale wygląda jak świr na tym zdjęciu heeheh lubie go zajebiscie co do fightera to ten tytuł był rok temu a chaningiem tutumem chyba tak sie pisze ! konczałowski Łał ,troche żal że konczałowski robi wielką propagnade na rzecz putina ale trudno ruskie zawsze byli social -nacjonalistami !! patrz sołżenicyn na staros ale trudno rzemieślnik jest dobry

Proszę czekać…