Dziadek do Orzechów i The Fighter!

Kadr z filmu The Fighter

Pojawiły się zwiastuny świetnie zapowiadających się filmów – dramatu The Fighter Davida O. Russella oraz baśniowej produkcji Dziadek do Orzechów zrealizowanej przez genialnego Andreia Konczałowskiego (Tango i Cash oraz filmy walczące i zdobywające Złotą Palmę w Cannes: Syberiada, Uciekający Pociąg, Cisi Ludzie, Kurka Riaba)

THE FIGHTER

Główne role grają: Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams i Melissa Leo. Czyżby kandydat do Oscarów? Premiera 10 grudnia.

Micky "Irish" Ward (Mark Wahlberg) to bokser wagi półśredniej, który usilnie stara się zdobyć tytuł mistrzowski. W drodze na szczyt pomaga mu jego przyrodni brat, Dicky Eklund (Christian Bale), który w przeszłości sam był bokserem niestety wpadł w nałóg narkotykowy i miał poważne problemy z prawem. Teraz jako trener próbuje skończyć ze swoją kryminalną przeszłością.

NUTCRACKER IN 3D

Baśń Andreia Konczałowskiego była kręcona w 3D. W Dziadku do Orzechów poza widowiskowymi efektami specjalnymi mamy także ciekawych aktorów – Elle Fanning, John Turturro czy Nathan Lane. Akcja rozgrywa się w Wiedniu w latach 20. XIX wieku. Bohaterką jest mała dziewczynka, która dostaje drewnianą lalkę na święta. Jeszcze nie wie, że jest to początek niezapomnianej przygody.

Produkcja rodem z Wielkiej Brytanii będzie mieć swoją premierę w listopadzie.