Dziadek do Orzechów i The Fighter! 2

Pojawiły się zwiastuny świetnie zapowiadających się filmów – dramatu The Fighter Davida O. Russella oraz baśniowej produkcji Dziadek do Orzechów zrealizowanej przez genialnego Andreia Konczałowskiego (Tango i Cash oraz filmy walczące i zdobywające Złotą Palmę w Cannes: Syberiada, Uciekający Pociąg, Cisi Ludzie, Kurka Riaba)

Kadr z filmu The Fighter

THE FIGHTER

Główne role grają: Mark Wahlberg, Christian Bale, Amy Adams i Melissa Leo. Czyżby kandydat do Oscarów? Premiera 10 grudnia.

Micky "Irish" Ward (Mark Wahlberg) to bokser wagi półśredniej, który usilnie stara się zdobyć tytuł mistrzowski. W drodze na szczyt pomaga mu jego przyrodni brat, Dicky Eklund (Christian Bale), który w przeszłości sam był bokserem niestety wpadł w nałóg narkotykowy i miał poważne problemy z prawem. Teraz jako trener próbuje skończyć ze swoją kryminalną przeszłością.

NUTCRACKER IN 3D

Baśń Andreia Konczałowskiego była kręcona w 3D. W Dziadku do Orzechów poza widowiskowymi efektami specjalnymi mamy także ciekawych aktorów – Elle Fanning, John Turturro czy Nathan Lane. Akcja rozgrywa się w Wiedniu w latach 20. XIX wieku. Bohaterką jest mała dziewczynka, która dostaje drewnianą lalkę na święta. Jeszcze nie wie, że jest to początek niezapomnianej przygody.

Produkcja rodem z Wielkiej Brytanii będzie mieć swoją premierę w listopadzie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Young_Caesar 2010-09-21

Z Tatumem to był "Fighting" a nie fighter:)

Adam Siennica 2010-09-20

Tak, to kadr z "The Fighter", do którego schudł specjalnie z uwagi na potrzeby roli.

B 2010-09-20

Na zdjęciu jest Christan Bale ? ale niepodobny… i dalej taki chudy:/

B 2010-09-20

Kocham "Dziadka do orzechów", to moja ulubiona historia.

JohnnyDepp 2010-09-19

christan bale wygląda jak świr na tym zdjęciu heeheh lubie go zajebiscie co do fightera to ten tytuł był rok temu a chaningiem tutumem chyba tak sie pisze ! konczałowski Łał ,troche żal że konczałowski robi wielką propagnade na rzecz putina ale trudno ruskie zawsze byli social -nacjonalistami !! patrz sołżenicyn na staros ale trudno rzemieślnik jest dobry

Proszę czekać…