Pokaz tańca StreetDance przed premierą 0

Już od początku przyszłego tygodnia rusza roztańczona trasa ekipy specjalizującej się w street dance! Zanim widzowie będą mieli okazję zobaczyć najlepszych brytyjskich tancerzy przez trójwymiarowe okulary w filmie StreetDance 3D – czeka ich niespodzianka w głównych punktach ich polskich miast!

StreetDance 3D

Pokazy uliczne street dance odbędą się:

20 września – Kraków – Rynek Główny,

21 września – Wrocław – Rynek Główny

22 września – Poznań – Stary Rynek

23 września – Gdańsk – Długi Targ

24 września – Warszawa – Metro Centrum

W każdym mieście od 16.00 do 19.00 – zatańczy Ready To Battle! Tancerzom towarzyszyć będzie muzyka ze ścieżki dźwiękowej do filmu StreetDance 3D.

READY TO BATTLE – to pięcioosobowa grupa doświadczonych i kreatywnych tancerzy z Warszawy. Jej członkowie specjalizują się w stylach tańca breakdance, popping oraz locking. Projekt grupy zakłada występy przed szeroką publicznością na różnych eventach, bankietach, koncertach, imprezach okolicznościowych, imprezach promocyjnych itp. Staż taneczny każdego z tancerzy to minimum 7 lat spędzonych na parkiecie. Każde show jest dla nich wyjątkowe i przygotowują się do niego z pasją i starannością. Uśmiech na twarzach patrzących na nich ludzi jest wystarczającym dowodem na to jak dobrze potrafią tańczyć.

Premiera filmu 24 września!

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…