"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie powstanie Cowboy Bebop 0

Wbrew wcześniejszym spekulacjom nie powstanie aktorska wersja słynnej japońskiej anime pt. Cowboy Bebop. Taką informację podał w dniu dzisiejszym aktor Keanu Reeves (Matrix), który miał zagrać w projekcie główną rolę. Studio 20th Century Fox wycofała się z realizacji produkcji ze względu na wysokie koszty.

Cowboy Bebop

Reeves zdradził, iż studio postanowiło zrezygnować z planów wyprodukowania tego filmu gdy podliczono ile projekt kosztowałby. Okazało się, że są one tak duże, że 20th Century Fox nie jest w stanie aktualnie wydać takiej kwoty, na dodatek na projekt tak niepewny. Dlatego też postanowiono zawiesić wszelkie nad nim pracę.

Cowboy Bebop to historia rozgrywająca się w 2071 roku. Głównymi bohaterami są łowcy głów, którzy aby zdobyć pieniądze postanawiają schwytać sprawcę skażenia atmosfery śmiercionośnym wirusem.

Autorem scenariusza jest Peter Craig.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Santanico

Reeves: I haven’t heard anything back. They turned in the script and it was very expensive. I don’t know if they’re going to…it would cost, like, half a billion dollars to make that script. So, I don’t know where it’s at right now
tak czy siak produkcja filmu wydaje się za droga i może i lepiej – szkoda zniszczyć to anime zwłaszcze z Keanu w roli głównej

Oin

Hm, między "zdradził, że studio postanowiło zrezygnować", a tym, że studio się nie odezwało do niego w tej sprawie jest znaczna różnica. Keanu stwierdził, że nic nie wie, czyli zasadniczo news jest, za przeproszeniem, z dupy wzięty.

Oin

Polska jenzyk trudna być… Precz z newsami, które są polskawe!
A sama wiadomość świetna – dobrze wiedzieć, że Amerykanie nie sprofanują tego anime.
EDIT:
W sumie to przydałoby się też w tym "newsie" info, gdzie niby Keanu podał taką informację.

caryca84

"spekulacjom"!!!
"nie jest w stanie aktualnie wydać taką kwotę" – "takiej kwoty"!!!
"wszelkie prace"!!!
PS – Michał, może podsyłaj mi teksty wcześniej i mogę sprawdzać. Dla mnie to nie problem. Ból mi tylko sprawia uczenie innych błędnej pisowni.

Proszę czekać…