"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sarah Silverman nago 2

Amerykańska prasa szeroko komentuje decyzję aktorki i prowadzącej program komediowy – Sarah Silverman o udziale w filmie pt. Take This Waltz. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż artystka w jednej ze scen pojawi się całkiem nago. Reżyserką projektu jest Sarah Polley.

Sarah Silverman

Silverman tak skomentowała całą medialną burzę na ten temat:

Owszem będę w tym filmie całkiem naga. Widoczny będzie cały mój przód. To jednak będzie obrzydliwe a nie piękne. Sarah Polley jest tak świetna i tak urocza, że robię to dla niej a nie dla widzów. Ona potrafi wszystkich przekonać do wszystkiego.

Film Take This Waltz jest jej autorskim projektem stworzonym na podstawie własnego scenariusza. Główną bohaterką filmu jest młoda kobieta (Michelle Williams), która nie potrafi dochować wierności swoim kolejnym partnerom. Silverman wcieli się w postać siostry aktualnego partnera kobiety. W rolę partnera wcieli się Seth Rogen.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Czudi

Kombinacja nazwisk jest wielce obiecująca, a czy ktoś będzie nago czy też nie to sprawa bez znaczenia. Chociaż nie; jeśli miałby być to Rogen to powinni ostrzegać;)

Proszę czekać…