"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kto reżyserem Supermana? 3

Studio Warner Bros w dniu dzisiejszym poinformowało, że jeszcze w tym roku dowiemy się kto zostanie reżyserem nowego filmu opowiadającego o Supermanie. Odpowiedniego kandydata wybierze Christopher Nolan (Mroczny Rycerz) oraz producentka Emma Thomas (Incepcja). Nowy film ma pojawić się w kinach latem 2012 roku.

Superman

Oto lista najbardziej prawdopodobnych kandydatów:

Co ciekawe oznacza to, że wbrew wcześniejszym spekulacją reżyserem nie będzie Jonathan Nolan. Podobno studio nie chce powierzyć tego projektu debiutantowi. Nawet mimo wsparcia słynnego brata.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho 2010-09-25

Z tej piątki zdecydowanie Matt Reeves. Tony Scott to już raczej stał się za bardzo akcyjniakowym rzemieślnikiem, a więc nowy film o Supermanie wyszedłby co najwyżej dobry. Duncan Jones mógłby zostać skrzywdzony budżetem w granicach 150 mln $, narazie niech tworzy za mniejsze pieniądze i przede wszystkim sci-fi, do którego został powołany. Jonathan Liebesman nakręcił dobry horror i czekamy na Battle: LA, które zapowiada się narazie dobrze, ale też nie jest to raczej reżyser, który powinien wnieść do Supermana jakąś innowację, powiew świeżości. Zack Snyder myślę, że woli bardziej ambitne produkcje. Aczkolwiek na wstępie odrzuciłbym Tony’ego Scotta i Jonathana Liebesmana, nad pozostałą trójką bym się bardziej zastanowił, dałbym przedstawić swoje wizję.

Santanico 2010-09-24

Tony Scott – jego filmy sa bardzo dobrymi filmami akcji,świetnie nakręconymi,dobry montaż – ogólnie super,ale nie tego potrzeba Supermanowi.
Zack Syder bez wątpienia dałby nam takiego Supermana jakiego świat nie widział,ale czy podemnie się reżyserii?
Duncan Jones – zgadzam się z przedmówcą – jeśli by wybrano to było by największe zdziwienie roku.Ale może to będzie podobna decyzja co do wyboru reżysera nowego Spidermana?
Do Jonathana Liebesmana nie mam zdania."Killing Room" był kiepski, "TCM:Beginnig" po prostu poprawnie zrealizowany a "Battle L.A." ocenimy jak obejrzymy:-)
A Matt Reeves póki co może się pochwalić świetnym "Cloverfield" który był także zasługa J.J. Abramsa,ale mimo to widziałbym go na fotelu reżysera

Quagmire 2010-09-24

Zack Snyder- po Watchmen wierzę, że znowu przygotowałby wspaniałą ekranizację komiksu lub Matt Reeves- po Cloverfield wierzę, że facet czuje fantastykę. Może też Duncan Jones- to byłby tak kosmicznie odważny, szalony wybór, że sam nigdy bym go nie podjął.
Na pewno nie Liebesman, zwykły rzemieślnik który i tak jest tu najmniej prawdopodobną kandydaturą bo będzie w tym samym czasie zajęty Starciem Tytanów2. Raczej nie Tony Scott, bardzo solidny reżyser, ale mimo 30 lat kariery posiadający niewielkie doświadczenie w fantastyce (tylko Zagadka Nieśmiertelności i Deja Vu). No i istnieje niebezpieczeństwo, że chciałby aby Supermana zagrał Denzel Washington :)

walek07 2010-09-24

Tony Scott! doświadczony, ma na swoim kilka ciekawych filmów akcji i nie tylko… a reszta to jacyś niepewni kolesie mający po 3,4 filmy wyreżyserowane…

Proszę czekać…