"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejni reżyserzy Supermana 1

Jakiś czas temu informowaliśmy was o liście potencjalnych kandydatów na reżysera nowego filmu Superman, który zostanie wyprodukowany przez Christophera Nolana. Dzisiaj zachodnie media poinformowały, iż została ona powiększona o dwa nazwiska. Kolejnymi kandydatami są Ben Affleck oraz Darren Aronofsky.

Reżyser Darren Aronofsky

Zgodnie z najnowszymi plotkami do listy potencjalnych reżyserów dopisano nazwiska Bena Afflecka oraz Darrena Aronofsky'ego. Ten pierwszy znalazł się na liście po sukcesie produkcji Miasto złodziei. Film otrzymał sporo pozytywnych recenzji, przez co istnieje szansa, iż artysta ten mógłby odświeżyć całą serię filmów o Supermanie.

Z kolei Darren Aronofsky wskoczył na listę po tym jak oficjalnie poinformowano, że w najbliższym czasie nienakręcony zostanie RoboCop. A od jakiegoś czasu wiadomo, że temu reżyserowi marzy się nakręcenie wysokobudżetowej produkcji. Dodatkowo jego kandydatura jest bardzo poważna ze względu na jego pracę nad filmem Batman, który miał nakręcić w 2004 roku. Wtedy studio Warner Bros wycofało się z jego produkcji postanawiając nakręcić restart całej serii.

Studio Warner Bros musi pośpieszyć się z realizacją filmu gdyż zgodnie z ubiegłorocznym wyrokiem sądu w 2012 roku prawa do postaci Supermana przechodzą na spadkobierców jego komiksowych twórców. A wtedy istnieje możliwość, że film realizowany byłby w innym studiu.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Michał 2010-09-29

hmmm…mimo,że "Gone Baby Gone" był świetnym filmem oraz "The Town" też zapowiada się smacznie to jakoś nie widzę Afflecka jako reżysera Supermana.
Darren Aronofsky (z wąsem czy bez) jaki sami piszecie od dawna chciałby zrobić coś w komiksowych tematach.Ostatnio były też jakieś plotki,że miał się zająć Wolverinem 2.
A że należy do tych reżyserów z "wizją" to jeśli chodzi o tą dwójkę to jak już to Darren.
No ale nie zapominajmy o Snyderze (też wizjoner) i reszcie kandydatów.

Proszę czekać…