Zdjęcia z prequela The Thing

The Thing

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z prequela filmu Coś, który zatytułowany jest The Thing. W rolach głównych występują: Mary Elizabeth Winstead, Joel Edgerton i Kim Bubbs.

Zdjęcia głównie pochodzą z planu. Premiera filmu The Thing w 2011 roku.

Antarktyda: niezwykły kontynent posiadający niezwykłe piękno. Jest to również siedziba placówek naukowych, w których badania nad życiem i wszelkimi jego aspektami mogą być prowadzone w spokoju.
Główną bohaterką jest paleontolog Kate Lloyd (Winstead), która dołącza do ekipy norweskiego zespołu naukowego. Ten właśnie odkrył dziwną konstrukcje, która może być statkiem kosmicznym. Podczas badania statku naukowcy natykają się na dziwny, ich zdaniem martwy organizm. Postanawiają go zbadać. Prosty eksperyment powoduje, że obca istota zaczyna żyć. Problem w tym, iż potrafi przemienić się w każdego, kogo dotknie. Kate przyłącza się do pilota Cartera (Edgerton), który chce wszystkich zabić, tak by być pewnym, iż obcy nie wydostanie się z placówki. Ale skąd mają wiedzieć czy zabijają obcego czy tylko niewinne istoty?

The ThingThe ThingThe ThingThe Thingpodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiemThe ThingThe ThingThe ThingThe ThingThe ThingThe Thingpodpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiemThe ThingThe Thing