Zack Snyder reżyserem Supermana! 6

Zack Snyder (300, Watchmen) został oficjalnie wybrany reżyserem filmu o Supermanie pt. The Man of Steel. Obraz produkuje Christopher Nolan, twórca m. in. Mrocznego Rycerza.

Zack Snyder

O tę posadę walczyli także: Darren Aronofsky, Matt Reeves i Duncan Jones. Snyder obecnie kończy uzgadniać finalne szczegóły kontraktu.

Nie ma wiele szczegóły na temat projektu. Wiadomo, że musi być gotowy na 2012 rok, zanim studia nie straci praw do postaci. Obraz ma mieć jakiś związek z kinową serią o Supermanie w reżyserii Richarda Donnera.

Plotki mówią, że czarny charakterem może być generał Zod. Scenariusz napisali David Goyer i Jonathan Nolan. Historie wymyślił Christopher Nolan i David S. Goyer.

Od kiedy pamiętam byłem wielkim fanem tej postaci. Zdecydowanie jest królem wszystkich superbohaterów. Jest jeszcze wcześnie, ale mogę wam powiedzieć, że historia wymyślona przez Davida i Chrisa pozwoli mi nadać powiew świeżości przygodom Człowieka ze Stali. Zawsze wydawał mi się wspaniały. Kończę pracę nad Sucker Punch i zabieram się za to!

Czy Zack Snyder jest dobrym wyborem? Jak myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Michal_Dajer

To wspaniała wiadomość, chociaż nie wiem dlaczego nie chcą zrobić restart całej serii. Niemniej jednak mam nadzieje, że wreszcie dostaniemy przyzwoity film o Supermanie, który jest jedną z najciekawszych komiksowych postaci.
Zack Snyder to jeden z moich ulubionych reżyserów.

Bercik022

No i o to chodziło ja tylko jego chciałem na ten film

Santanico

nooooooo i pięknie!

Ronaldinho

W roli głównej chętnie był widział Jona Hamma, o którym plotkowano, jest idealny do tej roli.
Miałem nadzieję na innego reżysera, ale i Zack Snyder ujdzie w ostateczności, hehe. Nie no to będzie jakieś arcydzieło chyba coś jak Watchmen. Taki reżyser… tacy scenarzyści… taki producent. Wydaje mi się, że cokolwiek ci panowie nie zrobią, nie będzie dało się zrobić lepszego filmu. Na pewno będzie film perfekcyjnie dopracowany pod względem wizualnym, fabuła na pewno będzie dobra, no i czekamy na aktora, któremu powierzą główną rolę. Tylko właśnie czy przez taką ekipę oczekiwania nie będą za wysokie? Przy Watchmen były i film przerósł oczekiwania, mam nadzieję na powtórkę zaskoczenia.

Proszę czekać…