Zack Snyder reżyserem Supermana!

Zack Snyder

Zack Snyder (300, Watchmen) został oficjalnie wybrany reżyserem filmu o Supermanie pt. The Man of Steel. Obraz produkuje Christopher Nolan, twórca m. in. Mrocznego Rycerza.

O tę posadę walczyli także: Darren Aronofsky, Matt Reeves i Duncan Jones. Snyder obecnie kończy uzgadniać finalne szczegóły kontraktu.

Nie ma wiele szczegóły na temat projektu. Wiadomo, że musi być gotowy na 2012 rok, zanim studia nie straci praw do postaci. Obraz ma mieć jakiś związek z kinową serią o Supermanie w reżyserii Richarda Donnera.

Plotki mówią, że czarny charakterem może być generał Zod. Scenariusz napisali David Goyer i Jonathan Nolan. Historie wymyślił Christopher Nolan i David S. Goyer.

Od kiedy pamiętam byłem wielkim fanem tej postaci. Zdecydowanie jest królem wszystkich superbohaterów. Jest jeszcze wcześnie, ale mogę wam powiedzieć, że historia wymyślona przez Davida i Chrisa pozwoli mi nadać powiew świeżości przygodom Człowieka ze Stali. Zawsze wydawał mi się wspaniały. Kończę pracę nad Sucker Punch i zabieram się za to!

Czy Zack Snyder jest dobrym wyborem? Jak myślicie?