"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Hatchet 2 wycofany z kin 0

Amerykańska sieć kinowa AMC poinformowała dzisiaj, iż od jutra w ich obiektach nie będzie już wyświetlany horror pt. Hatchet 2. Nieocenzurowana wersja produkcji zadebiutowała na ekranach kin w tym kraju w miniony piątek. Co ciekawe projekt nie otrzymał żadnej kategorii wiekowej (co w domyśle oznacza kategorię NC-17).

Hatchet 2 (2010)

W oficjalnym oświadczeniu AMC nie ujawniło, co było powodem wycofania filmu z kin. Jednak amerykańskie media spekulują, że decyzja związana jest ze słabą popularnością. W weekend projekt zarobił tylko 52,6 tysięcy dolarów.

Ciekawostką jest fakt, iż Hatchet 2 pojawił się w kinach bez oficjalnej kategorii wiekowej. Początkowo twórcy zaprezentowali obraz MPAA licząc na otrzymanie kategorii R. Jednak ta zażądała sporych cieć, aby otrzymać tę kategorię wiekową a na to nie chciał się zgodzić reżyser Adam Green. Dlatego też wprowadzono film bez oficjalnej kategorii wiekowej.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz

kilka ostatnich horrorowych powrotów nie zachwyciło, ale były to przyzwoite filmy ten jak wiadomo okrzyknieto gniotem już przed premierą, choć to samo było z 1, a była całkiem dobra

JohnnyDepp

Jaram sie tym slasherem ! Jedynka była zajebista

Proszę czekać…