"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Johnny Depp u Bigelow? 0

Według nieoficjalnych informacji Johnny Depp (seria Piraci z Karaibów) jest zainteresowany udziałem w nowym filmie Kathryn Bigelow (The Hurt Locker. W pułapce wojny) pt. Sleeping Dogs. Autorem scenariusza jest Mark Boal zaś rozpoczęcie zdjęć zaplanowano na początek przyszłego roku.

Johnny Depp w filmie Wrogowie publiczni (2009)

Poza Deppem według plotek udziałem w nowym filmie reżyserki, która w tym roku otrzymała Oscara, zainteresowani są: Tom Hanks, Christian Bale, Javier Bardem, Sean Penn oraz Will Smith.

Akcja filmu Sleeping Dogs ma rozgrywać się w regionie trójgranicznym, w którym stykają się ze sobą granicę Paragwaju, Brazylii i Argentyny. Ze względu na słabą infrastrukturę drogową i dużą “dzikość” terenu jest to raj dla wszelkiej maści grup zorganizowanej przestępczości. W ostatnich latach pojawiała się nawet informacja, iż w miejscu tym znajdują się tajne bazy islamskich fundamentalistów.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Maciej Przybyszewski 2010-10-07

Obsada robi wrażenie. Ciekawe czy plotki okażą się prawdą czy rozmyją się w potoku kolejnych plotek. Jeden z najlepszych aktorów amerykańskich "średniego’ pokolenia zawsze budzie w mnie pozytywne emocje i z niecierpliwością czekam na jego kolejne filmy. Tak jest i tym razem.

Proszę czekać…