"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj pełen tytuł Transformers 3 1

Pojawiły się nowe i bardzo ciekawe informacje dotyczące filmu Transformers 3. Niestety nie chwilę obecną nie wiadomo czy są one prawdziwe. Otóż najprawdopodobniej oficjalny tytuł trzeciej części będzie: Transformers: Dark of the Moon. Projekt reżyseruje Michael Bay zaś premiera zapowiedziana jest na 1 lipca 2011 roku.

Transformers 3 (2011)

Plotka odnośnie pełnego tytułu filmu Transformers pojawiła się po tym jak studio Paramount Pictures zakupiło prawa do domen: TransformersTheDarkoftheMoon.com oraz TransformersTheDarkoftheMoonmovie.com. Aktualnie strony te przekierowują na stronę domową Michaela Baya a według informacji amerykańskich dziennikarzy ich właścicielem jest Matthew Cohan, który był jednym z producentów filmu Transformers: Zemsta upadłych.

Na koniec jeszcze zapraszamy wszystkich do obejrzenia kilku nowych zdjęć z planu tej produkcji. Tym razem ekipa znalazła się na przylądku Canaveral na Florydzie.

Zapraszamy do obejrzenia:

Zdjęcie z planu filmu Transformers 3Zdjęcie z planu filmu Transformers 3 Zdjęcie z planu filmu Transformers 3Zdjęcie z planu filmu Transformers 3 Zdjęcie z planu filmu Transformers 3Zdjęcie z planu filmu Transformers 3

Zdjęcie z planu filmu Transformers 3Zdjęcie z planu filmu Transformers 3 Zdjęcie z planu filmu Transformers 3Zdjęcie z planu filmu Transformers 3

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…