"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Więcej szczegółów The Bourne Legacy 0

Reżyser Tony Gilroy (Gra dla dwojga) w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów zdradził kilka ciekawych szczegółów dotyczących filmu The Bourne Legacy. Dzięki temu wiemy, iż w projekcie na pewno nie wystąpi Matt Damon. Co ciekawe najprawdopodobniej głównym bohaterem będzie ktoś inny a nie Jason Bourne.

Kadr z filmu Ultimatum Bourne'a (2007)

Na początek wywiadu Gilroy przyznał, iż tytuł filmu zaczerpniętą od powieści napisanej przez Erica Van Lustbadera, który napisał kontynuacje słynnej trylogii autorstwa Roberta Ludluma. Jednak poza tytułem film nie będzie z książką w żaden sposób powiązany.

Reżyser powiedział, iż chce, aby The Bourne Legacy było samodzielnym projektem nie będącym ani prequelem ani sequelem. Ma to być coś pobocznego, który jest powiązany z tym co działo się w poprzednich filmach.

Tony Gilroy zdradził też:

Można pomyśleć, iż to będzie coś w rodzaju rozszerzenia. Jason Bourne’a nie będzie w tym filmie, ale będzie obecny duchem. Wszystko to, co wydarzyło się w poprzednich filmach jest przyczyną tego co zdarzy się w naszym projekcie. To buduje szerszy spisek a świat porusza się do przodu mimo braku obecności Bourne’a.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

badguy

A IMO brzmi ciekawie. Twórca Michaela Claytona i scenarzysta poprzednich Bournów dobrze wróży filmowi.

Santanico

jakoś mi się to nie podoba

Proszę czekać…