"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie nowa trylogia Krzyku? 0

Podczas promocji swojego najnowszego obrazu Wes Craven udzielił wywiadu stacji MTV. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, iż nie film Krzyk 4 prawdopodobnie trafi do kin 15 kwietnia 2011 roku. Na chwilę obecną producenci nie podjęli decyzji czy powstanie cała "nowa" trylogia czy też zatrzymają się na jednym obrazie.

Krzyk 4 (2011)

Zdaniem Cravena wszystko będzie zależało od tego jak w kinach poradzi sobie Krzyk 4, którego oficjalna amerykańska nazwa to: Scream 4: The New Breed. Studio nie chciało się zgodzić od razu na trzy produkcje po tym jak Kevina Williamsona (twórcę pierwszej trylogii) zastąpił scenarzysta filmu Krzyk 3. A ten film z kolei był bardzo chłodno przyjęty przez fanów serii.

W wywiadzie jeszcze pojawiła się ciekawa informacja dotycząca filmu My Soul To Take. Otóż produkcja ta początkowo została nakręcona w wersji 2D, ale po tym jak studio Rogue Pictures zostało przejęte przez Relativity Media pojawił się pomysł konwersji do wersji trójwymiarowej. Reżyser początkowo nie chciał się na to zgodzić, jednak zdecydował się po tym jak obejrzał kilka minut konwersji filmu Starcie tytanów. A to naszym zdaniem jest dziwne skoro ten film nie był najlepiej skonwertowany.

Źrodło: theplaylist.blogspot.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

JohnnyDepp

jaram sie na maxa , i podobno arquette sie rozwodzą ! a poznali sie przy krzyku 1 !! szkoda wiliamsona ! i wg mnie krzyk 3 był lepszy niz 2

Proszę czekać…