Zielone światło dla Hobbita! 4

W końcu po długich miesiącach nieścisłości, plotek i sprzecznych informacji nadeszła ta wielka chwilka – Hobbit dostał oficjalnie zielone światło.

Peter Jackson

Reżyserem będzie Peter Jackson, twórca trylogii Władca Pierścieni. Zdjęcia do obu części Hobbita mają rozpocząć się w lutym 2011 roku.

Superprodukcja będzie kręcona najnowszą technologią 3-D. Peter Jackson, Fran Walsh, Phillipa Boyens i Guillermo del Toro napisali scenariusz.

Budżet obu filmów ma wynieść około 500 milionów dolarów. Premiera Hobbita: Części 1 w 2012 roku, a Hobbit: Część 2 pojawi się w 2013 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

Young_Caesar

ceny biletów na 3D nie spadną , bo są droższe od zwykłych tylko parę złoty… A do tego czasu 3D podejrzewam że nie będzie ciekawostką ,a chlebem powszednim…
Ja tam hobiita chce w 3D ,a dlaczego? dla zwiększenia emocji:)

Quagmire

Jeszcze ponad 2 lata do premiery, do tego czasu 3D będzie już tylko ciekawostką, albo ceny biletów na takie seanse spadną. Innej drogi nie widać, więc spokojnie :)

MJ_MARTINO

Tylko na co komu to 3D …..

Wybieram ten drugi sposób, chyba jest szybszy ;).
Ronaldinho szacun, że zdałeś fizę. Ja na polibudzie przez trzy lata się męczyłem i odpuściłem, a na uniwerku już nie musiałem.

Ronaldinho

Zdałem fizykę na poziomie uniwersyteckim, więc może coś tam się znam, a więc proponuje ci:
1.
2.

Proszę czekać…