Spider-Man 3 - dwa nowe plakaty!

Dziś pojawiły się dwa nowe plakaty do Spider-Mana 3, którego w polskich kinach będziemy mogli oglądać od 4 maja 2007 roku.

Kadr z filmu Spider-Man 3 2007Kadr z filmu Spider-Man 3 2007

Scenariusz do Spider-Mana 3napisał Alvin Sargent. Po raz trzeci reżyserią filmu zajmuje się Sam Raimi. Avi Arad, Grant Curtis i Laura Ziskin są producentami filmu. Główne role ponownie zagrają: Tobey Maguire, Kirsten Dunst i James Franco.

Zwiastun w wysokiej rozdzielczości możesz zobaczyć w serwisie fdb.pl klikająć TUTAJ.

Światowa i polska premiera najnowszej części o przygodach Spidermana jest zaplanowana na 4 maja 2007 roku. Zdjęcia zostały już zakończone, trwały one około siedmiu miesięcy. Budżet filmu to 300 milionów dolarów.

Wszystko zaczeło się od szkolnej wycieczki, w trakcie której jeden ze studentów – Peter Parker (Tobey Maguire) – zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowanego pająka. Wkrótce Peter odkrywa, że posiada niezwykłe moce. Jest silny i zręczny, posiada też swoisty szósty zmysł . Początkowo wykorzystuje on swe moce, aby zaimponować koleżance z klasy – Mary Jane Watson (Kirsten Dunst) – kiedy jednak spotyka go osobista tragedia postanawia, że poświęci resztę swojego życia na walkę z przestępczością. Przysięga, jaką złożył Peter, zostaje wystawiona na ciężką próbę.

O fabule trzeciej części jak na razie wiadomo niewiele. Wiemy, że Spiderman będzie miał co najmniej dwóch przeciwników: Sandmana i Venoma.

Plakat do filmu Spider-Man 3 2007Plakat do filmu Spider-Man 3 2007 Plakat do filmu Spider-Man 3 2007Plakat do filmu Spider-Man 3 2007


Ronaldinho
"May the Force Be With You"