Poznaj szczegóły Hellraisera

Hellraiser

Pojawiły się bardzo ciekawe szczegóły dotyczące filmu Hellraiser. Otóż jak wszyscy dobrze wiedzą niedawno rozpoczęto pracę nad kontynuacją, która zostanie wydana od razu na DVD. Dzisiaj wiadomo, iż studio The Weinstein Company zdecydowało się na ten krok tylko po to, aby nie stracić praw do tej produkcji.

Niskobudżetowa produkcja skierowana od razu na DVD nosić będzie tytuł Hellraiser: Revelations. W obsadzie na pewno wystąpi Peta Wilson, która prawdopodobnie zagra w głównej roli. Fabuła filmu dotyczyć ma dwójki dzieci, którzy nieświadomie uwalniają Pinheada, jednego z wysłanników piekieł. Reżyserować będzie Victor Garcia a scenariusz napisał Gary J. Tunnicliffee.

Ciekawostka dotyczy faktu, iż w 2012 roku mają ruszyć pracę nad wysokobudżetową kontynuacją filmu Hellraiser. Studio negocjuje już reżyserię z Christianem E. Christiansenem (The Roommate) oraz z aktorką Amber Heard, którzy mieliby znaleźć się w obsadzie. Planuje się tak stworzyć scenariusz, aby zdobyć kategorię wiekową PG-13. Dzięki temu można by trafić do młodszych odbiorców, którzy nie znają wcześniejszych filmów z tej serii.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux