"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Hellraisera 0

Pojawiły się bardzo ciekawe szczegóły dotyczące filmu Hellraiser. Otóż jak wszyscy dobrze wiedzą niedawno rozpoczęto pracę nad kontynuacją, która zostanie wydana od razu na DVD. Dzisiaj wiadomo, iż studio The Weinstein Company zdecydowało się na ten krok tylko po to, aby nie stracić praw do tej produkcji.

Hellraiser

Niskobudżetowa produkcja skierowana od razu na DVD nosić będzie tytuł Hellraiser: Revelations. W obsadzie na pewno wystąpi Peta Wilson, która prawdopodobnie zagra w głównej roli. Fabuła filmu dotyczyć ma dwójki dzieci, którzy nieświadomie uwalniają Pinheada, jednego z wysłanników piekieł. Reżyserować będzie Victor Garcia a scenariusz napisał Gary J. Tunnicliffee.

Ciekawostka dotyczy faktu, iż w 2012 roku mają ruszyć pracę nad wysokobudżetową kontynuacją filmu Hellraiser. Studio negocjuje już reżyserię z Christianem E. Christiansenem (The Roommate) oraz z aktorką Amber Heard, którzy mieliby znaleźć się w obsadzie. Planuje się tak stworzyć scenariusz, aby zdobyć kategorię wiekową PG-13. Dzięki temu można by trafić do młodszych odbiorców, którzy nie znają wcześniejszych filmów z tej serii.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

Albo to są bzdurki które jutro zostaną zdementowane, albo w tej wersji "Jezus nie zapłacze" na końcu :)
Nie podejrzewam ludzi którzy na co dzień finansują pomysły Tarantino i Rodrigueza o taki absurd jak Hellraiser w PG-13. Bo co im wtedy zostanie? Tylko wygląd postaci, a cała fabuła, mitologia o sadomasochistycznych demonach pójdzie w…diabły :)

Young_Caesar

Trafic do młodszych odbiorców którzy nie znają serii? a co te 13 latki nie mogą poczekać 5 lat żeby poznać nową wersję??
Wszystko dla kasy , jak mówią inni trzeba zaprosić jak najwięcej widzów;] szkoda tylko że przez tą kategorię stracą widzów których tak naprawde interesują takie filmy…

carlos0063

dla 13 latków to niech wypuszczą kolejny horror z cyklu "Grupa Przyjaciół … "
to w ogóle się w pale nie mieści co się ostatnio porobiło, nowy Obcy też prawdopodobnie PG 13. Kryzys hamerykańców ciśnie, więc każdego widza którego mogą wydoić chcą ściągnąć do kina.

Ronaldinho

"Planuje się tak stworzyć scenariusz, aby zdobyć kategorię wiekową PG-13. Dzięki temu można by trafić do młodszych odbiorców, którzy nie znają wcześniejszych filmów z tej serii."
Powiem twardo: niech się jebią z tym PG-13.

Proszę czekać…