"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne szczegóły prequela Obcego 0

W sieci pojawiły się nowe szczegóły dotyczące produkcji prequela Obcego, którego prawdopodobnym reżyserem będzie Ridley Scott. Otóż znamy już mniej więcej jak będzie wyglądać fabuła oraz to, że zdaniem kilku niezależnych od siebie osób scenariusz autorstwa Jona Spaihtsa i Damona Lindelofa jest świetny.

Kadr z filmu Obcy - Ósmy pasażer Nostromo (1979)

Według nieoficjalnych informacji główna fabuła filmu koncentrować się ma na rasie Space Jockeyów. Prequel Obcego ma być typowym filmem science-fiction z elementami dramatu psychologicznego a nawet romansu. Co ciekawe w fabule pojawić się ma także kilka wątków homoseksualnych.

UWAGA SPOILER !! !!

Zdaniem osób, które rzekomo miały dostęp do scenariusza dowiemy się więcej na temat istnienia Space Jockeyów. Dowiemy się między innymi tego, że są to przyjaźnie nastawieni kosmici, którzy podróżują z planety na planetę przeprowadzając eksperymenty genetyczne. Trafiając na ziemie spróbują skrzyżować dwóch farmerów, co z oczywistych względów nie uda im się.

Ciekawa informacja dotyczy samego tytułowego obcego. Otóż podobno miał on powstać w wyniku nieudanego eksperymentu przeprowadzonego właśnie przez Space Jockeyów.

Pytanie tylko na ile te informacje są prawdziwe?

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Young_Caesar

jak również nie lubisz robin hooda któremu dałeś 10 rozumiem;]

mnie jakoś martwi ten romans ogólnie ;/ romans w obcym? i "typowy film science-fiction z elementami dramatu psychologicznego" wtf? to to już nie jest SF z elementami horroru??

JohnnyDepp

U Ridleya zawsze są jakieś pedalskie wątki ,tak jak już wcześniej pytałem ossyłam
zenada hejtuje ridleya bo nie lubie jego filmów ,poza jednym blade ruunerem

Proszę czekać…