"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstanie Incepcja 2? 2

Według niektórych zachodnich mediów pod koniec listopada studio Warner Bros oraz Christopher Nolan ogłoszą, że powstanie sequel tegorocznej produkcji reżysera pt. Incepcja. Informacja o niej miałaby zostać podana na krótko przez momentem dystrybucji płyt DVD i Blu-ray z tym filmem, co zapewne jeszcze bardziej nakręciłoby sprzedaż.

Kadr z filmu Incepcja (2010)

Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, że powstanie sequel jest fakt, iż niedawno ogłoszono realizację gry komputerowej opartej na Incepcji. Jej akcja toczyłaby się pomiędzy wydarzeniami w oryginalnej produkcji a rzekomym sequelem.

Niestety nie wiadomo czy te informacje się potwierdzą. Incepcja pojawi się na płytach DVD i Blu-ray już 7 grudnia br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2011-02-05

Skąd ty wziąłeś tą wizję? Jaka to strona? Sama wizja fajna, chociaż też mam mały pomysł…

filmman 2011-01-19

Druga część jak czytałem prawdopodobnie bedą próbowali wybudzić syna bogatego Biznesmena, z 14 letniej śpiączki. By to zrobić bedą musieli podłączyć go ze śpiącym Cobb’em. który znajduje sie w szpitalu (w stanie snu gdzie utkną w sennej próżni ), tylko on dzieki swoim umiejetnością bedzie mógł wejśc na tak wysoki poziom aby wrócić z chłopakiem do pierwszego poziomu by go wybudzic oraz siebie. Są tez alternatywne scenariusz pozdro:)

Jakub Kucharski 2011-01-10

Zrobią przerwe, zapomniałeś że Nolan musi zrobić nowego Batmana?
Jeżeli już to zrobią go najwcześniej w 2012

Domiik Nolan 2011-01-03

Hmmm incepcja 2? Tak ale najwczesniej za jakies 5 lat:) nie róbmy z tego pily co chwilka nowe czesci :) nakrecili jedna juz zaczynajamyslec o nastepnej… mysle ze jesli zrobili by sporą przerwę czemu by nie:)

Jakub Kucharski 2010-10-30

Co do Cane’a, to nie ma pewności – Jak dla mnie pozostał – Totem się kręcił, ale okej – Film jest trochę poplątany więc wybacze ci fakt że pominąłeś scene w której Cobb tłumaczy że kiedy jego totem się kręci ( i nie przewraca ) jest w śnie, a gdy się wywali (totem) – jest w Realu.

Proszę czekać…