"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Tony Scott reżyserem Top Gun 2? 0

Amerykańskie media ogłosiły w dniu dzisiejszym, iż po wielu latach starań i pertraktacji reżyser Tony Scott zgodził się wyreżyserować film Top Gun 2. Ma to oznaczać, iż sequel powstanie i zostanie nakręcony tak jak oryginał dla studia Paramount Pictures. Na chwilę obecną nie wiadomo czy jest to informacja prawdziwa.

Kadr z filmu Top Gun (1986)

Niektóre zachodnie portale filmowe podają, iż swoją decyzję Scott ogłosił po jednej z konferencji prasowych, jakie udzielał przy okazji promocji filmu Niepowstrzymany. Na krótko przed wyjściem został zapytany czy wyreżyseruje Top Gun 2 odpowiedział zaskoczony: "Tak, a skąd Pan wie?".

Na razie nie wiadomo nic ani o ewentualnej fabule ani czy w produkcji wystąpi Tom Cruise. Ten jakiś już czas temu powiedział, że zgodzi się wystąpić w filmie, ale tylko pod warunkiem, że scenariusz będzie dobry. A nie na zasadzie takiej, że np. pojawi się jako instruktor lotnictwa.

Przypomnijmy, iż film Top Gun pojawił się w kinach w roku 1986. Przy budżecie wynoszącym 90 mln $ zdołał zarobił na całym świecie świetne 353,8 mln $.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Mark_Farrell

Chcąc, nie chcąc jak będzie druga część, każdy z nas na pewno ją obejrzy z sentymentu… :-)

Proszę czekać…